agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
innovaphone uruchomiła darmową platformę: „Cyfrowa wspólnota z innovaphone PBX“

innovaphone uruchomiła darmową platformę: „Cyfrowa wspólnota z innovaphone PBX“

INNE / Aplikacje / 2020-03-26 10:54:33

innovaphone oferuje bezpłatną platformę do pracy i komunikacji myApps przez trzy miesiące wszystkim firmom, które chcą umożliwić swoim pracownikom telepracę w czasie tej wyjątkowej sytuacji spowodowanej epidemią koronawirusa. Niemiecki producent z Sindelfingen chce w ten sposób wspierać firmy w utrzymaniu komunikacji korporacyjnej, a tym samym ich zdolność do dalszej pracy pomimo ograniczeń niezbędnych do opanowania epidemii.

Polecane sklepy

Media MarktJoobleRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Platforma komunikacji w chmurze innovaphone myApps, umożliwia zarejestrowanym użytkownikom wykonywanie połączeń telefonicznych audio i wideo, korzystanie z usługi Application Sharing oraz rozmowę z innymi użytkownikami zarejestrowanymi na platformie. Platforma komunikacyjna „Cyfrowa wspólnota z innovaphone PBX”  dostępna jest w wersji instalowanej na komputery stacjonarne (Windows), jako aplikacja na smartfony (iOS, Android) oraz z przeglądarki. Użytkownik może uzyskać dostęp do platformy z wybranego urządzenia wpisując imię, nazwisko i hasło.  W sekcji "Ustawienia prywatności" w swoim  profilu użytkownik może zarządzać własnymi danymi kontaktowymi, definiować i modyfikować informacje o swojej obecności i widoczności, a także zarejestrować telefon programowy (Softphone). W wersji instalowanej na PC (Windows) użytkownik ma możliwość udostępnienia swojego ekranu innym użytkownikom platformy i w razie potrzeby przekazać im kontrolę nad nim.

 Dagmar Geer, CEO innovaphone AG: "Dla nas wszystkich bardzo ważne jest, aby nawet w tak trudnych czasach komunikacja korporacyjna przebiegała tak płynnie, jak to tylko możliwe. Cieszymy się, że możemy wnieść nasz wkład oferując firmom przez trzy miesiące bezpłatny dostęp do naszego rozwiązania telefonii IP i Unified Communications (zunifikowanej komunikacji) innovaphone myApps, a tym samym do wielu narzędzi komunikacyjnych.

W celu ułatwienia instalacji i dostępu do platformy „Cyfrowa wspólnota z innovaphone PBX”, specjalista z Sindelfingen ds. IP przygotował krótki przewodnik, który pomoże użytkownikom szybko i łatwo korzystać z platformy. Instalacja platformy jest intuicyjna i częściowo zautomatyzowana. Mechanizmy bezpieczeństwa zintegrowane standardowo w myApps, takie jak Reverse Proxy, SBC i dwustopniowe uwierzytelnianie gwarantują maksymalne bezpieczeństwo danych na platformie.

Więcej informacji na temat platformy „Cyfrowa wspólnota z innovaphone PBX” można znaleźć tutaj.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe