agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Innowacja w Twojej łazience

Innowacja w Twojej łazience

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2016-04-21 15:55:00

Nowa pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen to innowacyjne rozwiązanie, które gwarantuje w pełni higieniczne pranie w niskich temperaturach oraz odświeżanie ulubionych ubrań bez użycia wody i detergentów. Dzięki działaniu aktywnego tlenu ActiveOxygen™ pralka usuwa do 99,99% bakterii i zarazków.

Sprzęty gospodarstwa domowego są pomocą, bez której trudno wyobrazić sobie codzienne obowiązki. Bez względu na to, czy mówimy o wyposażeniu kuchni, czy łazienki, najczęściej zwracamy uwagę na ich  wysoką jakość, niezawodność oraz skuteczność. Kolejnym kryterium, które brane jest pod uwagę,  jest innowacyjność. Nowa pralka marki Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen™ spełnia wszystkie te wymogi.

Wystarczy jeden przycisk

Pranie w niskich temperaturach nieprzekraczających 30-40°C, to obecnie już niemal standard. Pozwala ono nie tylko oszczędzać nasz budżet i jest bardziej przyjazne dla środowiska, ale także nie niszczy ulubionych części naszej garderoby. Badania pokazują, że usuwanie zarazków w trakcie prania zależy przede wszystkim od temperatury. Dlatego też w przypadku delikatniejszych tkanin wielu konsumentów korzysta z dodatkowych środków chemicznych. Jednak dzięki opracowanej przez niemieckich inżynierów technologii ActiveOxygen™ uzyskanie higienicznej czystości w niskich temperaturach jest bardzo łatwe - wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Po aktywowaniu technologia wspomaga wybrany program prania specjalnym cyklem wykorzystującym aktywny tlen, delikatnie czyszcząc ubrania, pozostawiając je higienicznie czystymi.

Higieniczna czystość w 30 minut

Nowa pralka marki Bosch powstała z myślą o wszystkich, którzy wymagają od AGD czegoś więcej, stawiając na jakość w praktycznym, ale i nowoczesnym wymiarze. Wartością tą jest innowacyjna technologia ActiveOxygen™, która działa przede wszystkim na początkowym etapie cyklu prania oraz przed ostatnim cyklem płukania. Eliminuje to niemalże wszystkie zarazki z ubrań. ActiveOxygen™ delikatnie czyści włókna i nie niszczy cennych tkanin, a wszystko to trwa zaledwie 30 minut dłużej niż zwykłe pranie. Po wyjęciu z pralki ubrania są higienicznie czyste i pachną świeżo. Technologię ActiveOxygen™ można aktywować przy wszystkich programach prania poza krótkim programem Super15, programem dla wełny i programem płukania. Ponadto, ActiveOxygen™ możemy aktywować również jako osobną funkcję, dzięki czemu w około 40 minut i bez użycia wody możemy odświeżyć np. marynarkę po wizycie w restauracji czy przesiąkniętą zapachem perfum apaszkę, a po ich wyjęciu   z bębna pralki cieszyć się wyjątkowym zapachem świeżości.

Prosty sposób na idealne pranie

Opracowując nową pralkę, marka Bosch miała na uwadze coś więcej niż tylko higienicznie czyste pranie - tak samo ważne było jak najniższe zużycie energii i wody, niezawodność oraz maksimum wygody. Oprócz technologii ActiveOxygen™ nowa pralka Bosch VarioPerfect jest wyposażona również w inne zaawansowane rozwiązania, takie jak duży wyświetlacz LED, intuicyjny panel sterowania ułatwiający obsługę, precyzyjny sensor załadunku, przyjazny dla ubrań bęben WaveDrum, a także niezwykle cichy i wydajny silnik bezszczotkowy EcoSilence Drive™, pozwalający na komfortowe korzystanie z pralki nawet nocą. Perfekcję i funkcjonalność marki od lat wyraża również możliwość uzupełnienia prania w każdym momencie, jeśli tylko cykl pracy urządzenia na to pozwala. Dzięki możliwości otworzenia całych drzwi pralki, możemy wygodnie dodać nie tylko skarpetkę, ale nawet duży koc.

Pralka Bosch VarioPerfect z technologią ActiveOxygen™

WAW24740PL

  • ActiveOxygen™
  • klasa efektywności energetycznej A+++-30%
  • WaveDrum
  • silnik EcoSilence Drive™
  • wyświetlacz LED
  • cena: 4309 zł

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe