agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Innowacyjne premiery Franke podczas salonu Eurocucina 2016

Innowacyjne premiery Franke podczas salonu Eurocucina 2016

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2016-04-15 13:24:23

Raz na dwa lata, w kwietniu w słonecznym Mediolanie, przez niemal tydzień trwa najbardziej prestiżowy i z pewnością najbardziej dizajnerski salon wystawowy - targi Eurocucina. Tu prezentowane są nowe trendy i ultra-nowoczesne technologie w wyposażeniu wnętrz. Stoisko firmy Franke i premiery szwajcarskiego producenta idealnie łączą nowatorski design z zaawansowaną funkcjonalnością.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Największą gwiazdą w tegorocznej kolekcji marki Franke jest premierowa linia urządzeń Frames by Franke. To więcej niż seria urządzeń, to koncepcja kuchni kompletnej, idealnie dopasowanej do oczekiwań użytkownika, jego charakteru i stylu życia.

Jedną z najciekawszych innowacji zaprezentowanych w Mediolanie, są blaty kuchenne Franke, które posiadają pole bezprzewodowego ładowania dla smartfonów. To uniwersalne i niezwykle praktyczne rozwiązanie możliwe jest dzięki współpracy Franke z firmą Intel. Wspólne działania firm na rzecz rozwoju i wdrażania nowoczesnych technologii, owocują także nową formułą komunikacji przedmiotów - a konkretnie okapu, który dostosowuje tryb swojej pracy do siły grzewczej płyty. Mediolańskie premiery Franke są najlepszym dowodem na to, że codzienność jest najlepszą inspiracją dla innowacji.

źródło: franke/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe