agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Innowacyjne technologie i produkty NEC na ISE 2018

Innowacyjne technologie i produkty NEC na ISE 2018

SPRZĘT RTV / Digital signage / 2018-02-06 14:39:42

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się w Amsterdamie najbardziej prestiżowe targi Integrated Systems Europe, poświęcone najnowszym rozwiązaniom i produktom szeroko rozumianej branżyaudiowizualnej. NEC Display Solutions prezentuje na ISE 2018 szereg nowych technologii, które pozwolą firmom oraz instytucjom tworzyć profesjonalne przekazy wizualne Digital Signage, w korporacjach, czy na wielkich obiektach.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Podczas tegorocznej edycji imprezy NEC zaprezentuje swoje rozwiązania pod hasłem „Creating Endless Impressions”. Wśród nich będzie można znaleźć rozwiązania LED dla wielkich powierzchni, które umożliwiają użytkownikom tworzenie gigantycznych ścian wideo o wysokiej rozdzielczości do zastosowań reklamowych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zostanie to zaprezentowane na imponującej ścianie wideo LED o powierzchni 24m2. Ponadto zostaną pokazane innowacyjne narzędzia do pracy grupowej, nowa linia super jasnych projektorów, opartych o technologię laserową RB oraz otwarta platforma modułowa NEC Open Modular Intelligence, umożliwiająca bezproblemową integrację kompatybilnych akcesoriów z monitorami (komputery, media playery, inne).

Goście odwiedzający stoisko NEC (5-R20, Hala 5) mogą zobaczyć technologie wyświetlania obrazu w różnych rzeczywistych zastosowaniach. Są to m.in.: personalizowany, kontekstowy system Digital Signage, oprogramowanie Hiperwall - rozwiązanie idealne do pomieszczeń kontrolnych i analitycznych oraz wizualizacji Big Data (tym razem zaprezentowane w zastosowaniu konferencyjnym) oraz NEC InfinityBoard, rewolucyjne narzędzie do nowoczesnych pomieszczeń konferencyjnych.

Na stoisku NEC  zaprezentowano m.in.:

  • Nowe monitory wielkoformatowe z serii P oraz V w rozmiarach od 65” do 98” z funkcją HDR (High Dynamic Range), pozwalającą na wyświetlanie realistycznych obrazów w każdych warunkach oświetleniowych
  • Produkty dvLED, włącznie z LiFT, TiLE oraz LED Poster do zastosowań w recepcjach, handlu, pomieszczeniach konferencyjnych i transporcie
  • Nowe, o najwyższej jasności na świecie projektory laserowe RB z serii PH do projekcji w dużych obiektach
  • Nowy projektor 4K UHD NEC PX1005QL

“W tym roku w NEC skupiamy się na pokazaniu światu, że cyfryzacja może służyć nie tylko do przekazywania informacji, ale również do tworzenia doświadczeń, które angażują, łączą i fascynują odbiorców w korporacjach, rozrywce, handlu i innych branżach. Goście odwiedzający ISE będą mogli zobaczyć na żywo instalacje prezentujące możliwości naszej technologii w realnych zastosowaniach.” - powiedziała Stefanie Corinth, Senior Vice President Marketing and Business Development w NEC Display Solutions Europe.

NEC organizuje zwiedzanie stoiska z przewodnikiem, podczas którego goście będą mogli m.in. zaprojektować rozwiązanie Digital Signage przyszłości, oparte na produktach NEC. Ponadto Adrian Cotterill, redaktor naczelny DailyDOOH i współzałożyciel Ministry of New Media będzie przeprowadzał wywiady z branżowymi ekspertami na stoisku NEC.

źródło: nec/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe