agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jak bardzo nie lubisz prasować?

Jak bardzo nie lubisz prasować?

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2017-01-24 10:29:54

Z wielu badań wynika, że zdecydowana większość z nas nie lubi prasować. A co z pozostałymi? Mogli znaleźć metodę w tym szaleństwie, albo… poznać rozwiązanie, które pomaga uporać się z tym obowiązkiem szybko i komfortowo. Technologia doskonała? Z pewnością też ekologiczna - Bosch przedstawia żelazko ProEnergy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Prasowanie trudno raczej zaliczyć do ulubionych zadań domowych. Przez wielu z nas zaliczane jest ono do najbardziej uporczywych obowiązków i trudno się z tym nie zgodzić. Kojarzone często z monotonną czynnością prasowanie zabiera nam czas, wymaga skupienia, a nawet swojego rodzaju wiedzy, dzięki której nie przypalimy ulubionej koszuli męża i dokładnie wyprasujemy piękną sukienkę żony. Czy istnieje żelazko, które nas w tym wyręczy? Właśnie taki cel przyświecał inżynierom marki Bosch, którzy opracowali żelazko ProEnergy, wykorzystujące technologię SensorSecure i dbające o możliwie jak najniższe zużycie energii elektrycznej i wody w czasie pracy urządzenia. Jak to działa i co nam to daje? Innowacyjny czujnik dotyku grzeje tylko wtedy, gdy trzymamy żelazko w dłoni, zaś automatyczne odłączenie zasilenia następuje z chwilą, gdy zdejmiemy rękę z uchwytu urządzenia. Dzięki temu rozwiązaniu prasowanie jest nie tylko wygodne, ale też bezpieczne - od tej pory poranny pośpiech przed pracą nie musi wiązać się ze stresującym i znanym niemal wszystkim pytaniem „Czy aby na pewno wyłączyłam/em żelazko?” Wygodne?

ECOLogiczne prasowanie

Żelazko ProEnergy swoim wyglądem nawiązuje do trybu ECO, w które zostało wyposażone. Dzięki niemu oszczędzamy do 25 proc. energii i do 35 proc. wody w porównaniu z ustawieniami MAX. Biało-zielony kolor i kabel w tym samym kolorze odługości 2,5 m, przypominają o możliwości ekologicznego korzystania z żelazka, zapewniając przy tym szybki i perfekcyjny rezultat wyprasowanych ubrań, dzięki sprawdzonemu rozwiązaniu iTemp. Jest to uniwersalny poziom temperatury bezpieczny dla wszystkich tkanin, a to oznacza, że nie musimy się martwić o osobne ustawienia dla jedwabnej sukienki i dżinsów, a więc nie musimy też sortować ubrań przed ich wyprasowaniem. Sprytne?

Bosch w każdym detalu

Żelazko ProEnergy dobrze się prowadzi i szybko rozprasowuje zagniecenia dzięki specjalnej, trójfazowej budowie jego stopy CeraniumGlissee, która zapewnie idealne rozprowadzanie pary, a ponadto wyróżnia się doskonałymi właściwościami ślizgowymi. Co więcej, żelazko wyposażone jest w program system AntiCalc, polegający na automatycznym odkamienianiu urządzenia, dzięki czemu możemy dłużej cieszyć się z jego trwałości i bezawaryjności.

Żelazko Bosch ProEnergy TDA702421E

  • SensorSecure
  • Tryb ECO oszczędzający do 25% energii i do 35% wody
  • Trójfazowa budowa stopy CeraniumGlissee
  • AntiCalc
  • Dł. kabla 2,5 m
  • Cena: 289 zł

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe