agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jaki okap do kuchni z wyspą?
fot. Globalo

Jaki okap do kuchni z wyspą?

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2018-11-20 09:28:38

Podczas aranżacji kucyhni, w pierwszej kolejności musi pamiętać o jednym, bez względu jakie rozwiązania wybierzemy najważniejsza jest wygoda użytkowania i skuteczności w pochłanianiu zapachów. Z doborem odpowiedniego okapu nie powinno być problemu, gdyż w sprzedaży jest wiele modeli, które mocuje się bezpośrednio do sufitu, czyli w tym przypadku nad wyspą. Warto jednak pamiętać, że szerokość okapu przy wyspie nie musi być równa szerokości płyty. Dobrze jest poczytaj o okapie zanim się zdecydujemy. Dobrze jest wybrać produkt, który nie tylko skutecznie neutralizuje zapachy, ale również wychwytuje znajdujące się w powietrzu drobiny tłuszczu. Dopiero potem patrzymy na design i kolor urządenia.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Okap wyspowy, to idealne rozwiązanie, gdy nie chcemy aby zapachy powstające podczas gotowania czy smażenia przedostawały się do części wypoczynkowej. Również ważne są wymiary kuchni lub kuhni i salonu. Według architektonicznych standardów wyspa powinna być odsunięta od kuchennej zabudowy o 120 cm. Dobrze również, jeśli po bokach będą przejścia o szerokości nie mniejszej niż 90 cm, tak abyśmy mogli spobodnie poruszać sięi co najważneijsze bezpiecznie gotować!

Jak pisaliśmy wcześniej, design na końcu, w pierwszej kolejności parametry techniczne okapu. Ale jesli już wiemy czego chcemy, to możemy skupic się na aspektach czysto wizulanych, a w tym przypadku wybór mamy ogromny. Wystarczy zobaczyc galerię poniżej. Marki, o których warto sie zastanowić to Franke, Miele, Globalo, Falmec, Ciarko, czy też Freggia.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe