agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jazda próbna z Athlet’ą - promocja marki Bosch

Jazda próbna z Athlet’ą - promocja marki Bosch

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2016-11-08 11:33:35

Kup odkurzacz bezprzewodowy Bosch Athlet i testuj przez 30 dni. Jeśli zachowasz go na zawsze, otrzymasz w prezencie akcesoria lub słuchawki bezprzewodowe. Promocja potrwa do końca grudnia br.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Linia bezprzewodowych odkurzaczy Athlet pozwala bezpiecznie dotrzeć nawet do najtrudniej dostępnych miejsc: pod stolikiem w salonie, przy cokołach szafek kuchennych, zakamarków obok sofy, aż po klatkę schodową. Brak kabla pozwala na nieograniczoną swobodę ruchu, a wytrzymałe baterie w technologii Bosch zapewniają długi czas pracy.

Teraz każdy może przetestować bezprzewodowego siłacza w swoim domu. W nowej promocji marki Bosch zakup jednego z odkurzaczy z linii Athlet premiowany będzie prezentem do wyboru: bezprzewodowymi słuchawkami lub akcesoriami do odkurzacza. Akcja potrwa do końca grudnia br. i jest dodatkowo objęta 30 dniowym okresem testowania.

By otrzymać prezent należy zachować odkurzacz i zgłosić jego zakup na stronie internetowej lub listem poleconym zgodnie z warunkami określonymi w regulaminie. Szczegóły na stronie: www.bosch-home.pl

źródło: bosch/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe