agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Jedyne co słyszysz to muzyka - dyskretna Nokia Essence

Jedyne co słyszysz to muzyka - dyskretna Nokia Essence

GSM / Akcesoria GSM / 2011-12-21 14:48:00

Nokia Essence to najnowszy stereofoniczny zestaw słuchawkowy Bluetooth w portfolio fińskiego producenta. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej funkcji redukcji hałasów Bass Perfection, urządzenie eliminuje nawet 99,8% odgłosów otoczenia dostarczając użytkownikowi doskonałej jakości dźwięk.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Z Nokia Essence użytkownik może cieszyć się swobodą bezprzewodowej transmisji muzyki bez względu na czas i miejsce, w którym się znajduje. Miejski zgiełk, przejeżdżające obok samochody, czy rozmowy mijanych na ulicy ludzi nie wpływają już na jakość słuchanych piosenek. Opracowana przez firmę Nokia funkcja redukcji hałasu o nazwie Bass Perfection, eliminuje zakłócenia w zakresie niskich częstotliwości. Szumy w pasie średnim i wysokim są ograniczane poprzez elastyczne kształtki wykonane z silikonu medycznego, które szczelnie wypełniają kanał uszny użytkownika, nie powodując jednocześnie uczucia dyskomfortu.

Ponadto użytkownik ma do dyspozycji cztery profile korekcji dźwięku stworzone przez profesjonalistów: halę koncertową (domyślny), wzmocnienie basów, wzmocnienie sopranów oraz kombinację tych dwóch ostatnich. Urządzenie obsługuje szeroki wachlarz kodeków audio, takich jak SBC, apt-XTM i AAC Direct Streaming, przez co muzyka brzmi świetnie bez względu na rodzaj jej źródła. Dzięki technologii Bluetooth użytkownik może nie tylko korzystać z zalet bezprzewodowej transmisji muzyki, ale też prowadzić rozmowy przez telefon bez użycia rąk. W dodatku, aby natychmiastowo zainicjować połączenie Bluetooth wystarczy dotknąć zestaw słuchawkowy telefonem posiadającym funkcję NFC. Można też sparować telefon tradycyjnym sposobem. Zestaw Nokia Essence jest kompatybilny z telefonami, laptopami oraz odtwarzaczami mp3 obsługującymi bezprzewodową łączność Bluetooth.

  • Słuchawki są dostępne w sprzedaży od połowy grudnia w cenie 440 złotych.
     

informacja prasowa: Nokia

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe