agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kino domowe z EH-TW5350 - Miracast i niezawodność nawet przez 11 lat

Kino domowe z EH-TW5350 - Miracast i niezawodność nawet przez 11 lat

SPRZĘT RTV / Projektory / 2015-10-23 12:41:00

Projektor EH-TW5350 dzięki wsparciu rozdzielczości Full HD oraz obsłudze technologii 3D, to dostępne w atrakcyjnej cenie domowe centrum multimedialne, gwarantujące najwyższej klasy doznania wizualne. Technologia 3LCD gwarantuje obraz o żywych, wiernych kolorach oraz kontrast o współczynniku 35 000:1. Dodatkowym atutem są zaawansowane możliwości korekcji poziomej i pionowej oraz sterowanie za pomocą dowolnego urządzenia z systemem Android (co pozwala również na bezproblemowe skonfigurowanie projektora w dowolnym pomieszczeniu). Czas eksploatacji lampy urządzenia wynosi 7500 godzin, co oznacza, że będzie działać nawet przez 11 lat.

Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2200 lumenów) w połączeniu z technologią 3LCD firmy Epson oraz dynamiczny współczynnik kontrastu równy 35 000:1 gwarantują znakomity obraz w jakości Full HD. Ta technologia pozwala uzyskać zarówno żywe, jasne kolory, jak i głębokie czernie oraz doskonałą jasność. Interpolacja klatek i optymalizacja wyświetlania szczegółów zapewniają większą ostrość i płynność oraz przejrzystość ruchomego obrazu, dodatkową zaletą modelu EHTW5350 jest również funkcja konwersji obrazu z 2D do 3D.

Magia dużego ekranu i przyjazna konfiguracja

Projektor docenią osoby, które chcą oglądać w domu filmy, programy telewizyjne i rozgrywki sportowe na naprawdę dużym ekranie. Z EHTW5350 mogą one być wyświetlane w rozdzielczości obrazu Full HD o przekątnej nawet do 332 cali. Funkcja korekcji geometrii pozwala łatwo uzyskać idealnie dopasowany obraz.

Inteligentne sterowanie

Aplikacja iProjection Smart firmy Epson pozwala sterować projektorem EH-TW5350 i zmieniać jego ustawienia z każdego smartfonu czy tabletu. Posiadacze urządzeń z systemem Android mogą również przesyłać filmy i inne treści bezprzewodowo, bezpośrednio do projektora EH-TW5350 - za pomocą funkcji Miracast, bez potrzeby podłączania komputera.

Wbudowany głośnik

Chociaż projektor został przystosowany do współpracy z niezależnym systemem nagłośnienia, wbudowany głośnik 5 W w modelu EH-TW5350 ułatwia wstępną konfigurację i zapewnia 100% niezależności urządzenia.

„Projektory do kina domowego i rozrywki, poza rozmiarem obrazu i jego wysoką jakością muszą spełniać dodatkowo kilka warunków. Należy do nich prostota obsługi, swoboda ustawienia w danym miejscu domu oraz wysoka niezawodność, gdyż taki sprzęt jest dla rodziny inwestycją na lata. EH-TW5350 spełnia wszystkie te oczekiwania, a dodatkowo daje możliwość pełnej integracji z domowym środowiskiem rozrywki, dzięki wsparciu dla wygodnej i efektywnej technologii Miracast eliminującej kłopoty z kablami czy zgodnością różnych urządzeń” - wyjaśnia Andrzej Bieniek, menedżer ds. produktów w Epson Europe.

  • Projektor Epson EH-TW5350 jest już w sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 3 439 zł.

źródło: epson/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe