agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Klawiatury Rapoo - nie tylko dla estetów

Klawiatury Rapoo - nie tylko dla estetów

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2015-02-03 13:07:44

Klasycznym przykładem elegancji jest klawiatura bezprzewodowa E9100P 5G Ultra Slim, która posiada bardzo cienki profil obudowy - 4,9 mm, wykonany z aluminium. Stylowy wygląd oraz kompaktowe rozmiary sprawiają, że klawiatura idealnie wpisuje się w nowoczesne wnętrza domu lub biura. Model E9100P oferowany jest w kolorze czarnym i srebrnym.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Seria E9090P została zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących w pełni funkcjonalnej klawiatury z panelem dotykowym. Wbudowany touchpad obsługuje do 15 gestów. Dodatkowy element klawiatury stanowi mała ładowarka, pozwalająca ładować klawiaturę bezprzewodowo. Estetyka wykonania, obudowa ze szczotkowanego aluminium czy możliwość regulowania intensywności podświetlenia klawiszy sprawiają, że klawiaturę docenią najwięksi esteci. Z kolei gracze dostrzegą walory mechanicznej klawiatury Rapoo V800. Klawisze posiadają bardzo szybki czas reakcji, który wynosi 1000 Hz. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość aktualizacji oprogramowania w trybie online i programowania przycisków. Klawiatura wyróżnia się nowoczesnym wyglądem, a niebieskie podświetlenie LED nadaje akcesorium dodatkowego szyku.

Coraz więcej klientów poszukuje zestawów składających się z myszki oraz klawiatury. To pozwala zachować jednolity wygląd akcesoriów, a także niejednokrotnie ułatwia pracę. Minimalistyczny design, kompaktowe rozmiary i obudowa wykonana z eleganckiego stopu aluminium czynią zestaw Rapoo 9300P ozdobą każdego biurka. Klawiatura posiada cieniutki profil obudowy, wynoszący zaledwie 4,9 mm, a jej ważną cechą jest długa żywotność baterii, wystarczająca na ponad 24 miesiące użytkowania. Wchodząca w skład zestawu elegancka mysz optyczna posiada czujnik 1000 DPI. Warto zaznaczyć, że zestaw pracuje w technologii 5 GHz i oferowany jest w kolorze białym oraz czarnym. Alternatywą dla 9300P jest zestaw bezprzewodowy 8200P z myszą optyczną, pracujący w paśmie 5GHz. Kompaktowy i stylowy wygląd klawiatury, zapewnia komfort i oszczędność miejsca. Dodatkowym walorem obudowy jest jej odporność na zachlapania - idealna nie tylko dla najmłodszych użytkowników komputerów.

Z myślą o tych najmłodszych właśnie zaprojektowany został zestaw 8000, który oprócz kompaktowych rozmiarów posiada bardzo efektowne ozdobniki graficzne. Konstrukcja jest również odporna na zachlapania co przekłada się na komfort użytkowania. Zarówno klawiatura jak i mysz działa w paśmie 2,4 GHz. Producent oferuje zestaw w następujących zestawach kolorystycznych: czarno-szary, czarno-niebieski, czarno-zielony i biało-różowy. Większość prezentowanych akcesoriów pracuje w paśmie 5GHz, na którym działa znacznie mniej sieci Wi-Fi i pozostałych urządzeń niż na 2,4 GHz. Poza tym większa liczba niepokrywających się kanałów sprawia, że sygnały okolicznych sieci nie zakłócają się. Wszystkie bezprzewodowe produkty Rapoo pracują w zasięgu do 10 metrów.

Sugerowane ceny w Hama Polska:

  • Klawiatura E9100P 5G Ultra Slim - 169 zł
  • Klawiatura E9090P - 419 zł
  • Klawiatura V800 - 549 zł
  • Zestaw bezprzewodowy 9300P - 219 zł
  • Zestaw bezprzewodowy 8200P - 129 zł
  • Zestaw bezprzewodowy 8000 - 89,90 zł

źródło: hama/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe