agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kolekcja śniadaniowa Panasonic Breakfast Collection

Kolekcja śniadaniowa Panasonic Breakfast Collection

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy przelewowe / 2013-01-14 15:45:00

Firma Panasonic zaprezentowała kolekcję śniadaniową Panasonic Breakfast Collection. W jej skład wchodzą małe urządzenia kuchenne, w tym toster, ekspres do kawy i czajnik. Ta odważna i ambitna pod względem wzornictwa kolekcja obejmuje nowe formy i funkcje urządzeń kuchennych.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik
  • W konstrukcji tostera Panasonic NT-ZP1 użyto przejrzystego szkła i stali nierdzewnej, dzięki czemu każda kuchnia będzie bardziej elegancka. Na szklanej przedniej części tostera niebieskie diody LED wyświetlają wskaźniki z siedmioma poziomami zarumienienia, grzania i rozmrażania, a wygodne elementy sterujące pozwalają na łatwy wybór pozycji menu. Firma Panasonic wie, że nie wszystkie kromki chleba są takie same, więc wyposażyła swój toster w bardzo szerokie szczeliny na chleb lub bajgle oraz wbudowany ruszt do podgrzewania, który idealnie nadaje się do utrzymywania ciepła bułek i rogalików. Siedem poziomów zrumienienia pozwala użytkownikom dostosować wynik do własnych upodobań smakowych, a funkcja odgrzewania i rozmrażania umożliwia szybkie tostowanie zamrożonej żywności i resztek.
  • Ekspres do kawy Panasonic NC-ZF1 łączy znakomitą konstrukcję i wzornictwo z nowoczesnymi funkcjami. Ma wyraźny sześcienny kształt oraz wykończenie ze stali nierdzewnej i szkła o wysokiej jakości, w związku z czym doskonale pasuje do kuchni w każdym stylu. Single i rodziny docenią możliwość zmiany intensywności kawy przy użyciu funkcji Aroma Selector, która reguluje dopływ wody do naczynia, w związku z czym kawa jest mocniejsza lub słabsza. Dzięki tej funkcji można kupować kawę jednego rodzaju, ale uzyskiwać różne smaki zależnie od potrzeb. Dzbanek z podwójnymi ściankami ze stali nierdzewnej mieszczący 8 filiżanek kawy sprawi, że kawa długo będzie ciepła i świeża. Z kolei funkcja automatycznego wyłączania zapewnia bezpieczeństwo użytkownikom, którzy czasem zapominają o wyłączeniu urządzenia. Ekspres do kawy firmy Panasonic wyposażono w dobrze widoczny wskaźnik poziomu wody na zewnętrznej części obudowy, przejrzystą niebieską diodę LED wskazującą stan zasilania i wygodny filtr bez elementów papierowych.

 

  • Czajnik Panasonic NC-ZK1 to urządzenie, które pomoże łatwo i szybko zagotować wodę. Nie trzeba czekać przez kilka minut jak w przypadku tradycyjnego czajnika. Czajnik firmy Panasonic mieści 1,4 l wody, a do wykończenia użyto wysokiej jakości stali nierdzewnej zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu woda dłużej pozostaje ciepła. Otwierana górna część, podobnie jak ergonomiczny uchwyt i dziubek, ułatwia napełnianie bez rozlewania. Czajnik Panasonic jest też wyposażony w filtr, który można przepłukiwać wodą. Dzięki niemu cząstki osadu nie dostają się do wody pitnej. Do cech przyjaznych dla rodziny należą chłodna obudowa i funkcja automatycznego wyłączania.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe