agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

Kompaktowy sprzęt turystyczny marki First Austria

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2012-05-21 11:44:00

Na polach namiotowych, w małych hotelach czy pensjonatach, nie zawsze dostępne są podstawowe sprzęty, z których korzystamy na co dzień. Warto w związku z tym zabrać ze sobą kompaktowy sprzęt turystyczny FA-5107 marki First Austria, w którego skład wchodzą: żelazko, suszarka i czajnik. Unikniemy dzięki niemu kłopotliwych sytuacji, kiedy zechcemy napić się gorącej herbaty, wysuszyć włosy czy wyprasować koszulę. Małe rozmiary oraz minimalna waga zestawu na pewno nie spowodują nadbagażu ani nie zajmą zbyt dużo miejsca.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Zaletą sprzętu jest nie tylko rozmiar, ale także funkcjonalność. Urządzenia posiadają opcję podwójnego napięcia - 115/230V, dzięki czemu z powodzeniem można korzystać z nich niemal w każdym miejscu na świecie. Suszarka wyposażona jest w dwa stopnie nawiewu, składaną rączkę oraz zdejmowaną nakładkę ukierunkowującą, co dodatkowo ogranicza zajmowaną powierzchnię. Czajnik o pojemności pół litra umożliwi szybkie przegotowanie wody, a dodatek w postaci dwóch plastikowych kubków wykluczy konieczność zabierania dodatkowych szklanek. Zestaw dopełnia żelazko, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje - spryskiwania, parowania, regulację temperatury oraz możliwość prasowania na sucho i mokro.

Przygotowania do wyjazdu warto rozpocząć od sporządzenia listy niezbędnych rzeczy, nie zapomnimy dzięki niej o tym, co najważniejsze. Pakując torbę, dobrze pamiętać nie tylko o praktycznym zestawie turystycznym, ale także ładowarce do telefonu, aparacie fotograficznym czy apteczce. Bez kompletnego ekwipunku po prostu trudno o udany urlop. Odpowiednia organizacja i dobre przygotowanie z pewnością zaoszczędzą wiele niepotrzebnych nerwów.

  • Cena: ok. 106 zł

źródło: firstaustria/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe