agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Konftel 300Wx - bezprzewodowy telefon konferencyjny z nowymi możliwościami

Konftel 300Wx - bezprzewodowy telefon konferencyjny z nowymi możliwościami

2018-01-17 10:26:05

Trend w zakresie konferencji bezprzewodowych jest bardzo silny w Europie i widzimy tam ogromne zapotrzebowanie na nasz  telefon konferencyjny Konftel 300Wx - mówi Torbjörn Karlsson, Product Manager w Konftel. - Zarówno mniejsze, jak i większe firmy szukają takich opcji łączności, które umożliwią im elastyczne użytkowanie. To właśnie ta wersja telefonu Konftel 300Wx, w której można samemu wybrać stację bazową DECT, jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wielu naszych klientów.

Bezprzewodowy telefon konferencyjny ułatwia użytkownikom wygodne organizowanie spotkań wszędzie tam, gdzie jest to konieczne w ich biurze - bez względu na dostęp do gniazdka elektrycznego czy sieci. Bezprzewodowa technologia DECT jest niezawodna i bezpieczna, a stacja bazowa jest wybierana zgodnie ze środowiskiem telefonii firmowej, czyli linią analogową lub IP (SIP). Telefon może również łączyć się z już istniejącą infrastrukturą DECT. Stacja bazowa IP DECT  umożliwia zarejestrowanie przy użyciu protokołu SIP nawet do 20 telefonów Konftel 300Wx i przeprowadzenie do 5 równoczesnych rozmów w jakości HD. Łatwa instalacja sprawia, że podłączanie dodatkowych telefonów jest intuicyjne i nie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Jako prawdziwie hybrydowy telefon konferencyjny Konftel 300Wx ma również wejście USB audio do obsługi dźwięku z komputera i możliwość kablowego podłączenia telefonu komórkowego. W związku z tym urządzenie jest idealnym rozwiązaniem do współpracy z platformami UC, takimi jak np. Skype for Business.

- Jest to niewątpliwie atrakcyjne rozwiązanie dla firm ceniących wygodę i jakość komunikacji. System można stosować w miejscach  o różnej  wielkości i w różnych branżach. Jestem przekonana, że 300Wx jeszcze bardziej ułatwi klientom wejście w świat bezprzewodowych konferencji i spełni wymagania nowoczesnego miejsca pracy, a jednocześnie zwiększy jego produktywność - mówi Karolina Chomicka, nowy Konftel Product Manager ze strony wyłącznego importera w Polsce KONTEL.

Główne cechy modelu Konftel 300Wx:

  • Bezprzewodowy telefon konferencyjny obsługujący lokalnie nawet do 20 osób podczas spotkania
  • Bezprzewodowy telefon DECT łączy się z linią IP, analogową oraz obsługuje profil GAP/CAT-iq i można go zintegrować z posiadanymi bezprzewodowymi systemami DEC
  • Wytrzymała bateria umożliwia prowadzenie rozmów przez 60 godzin
  • Opatentowana technologia  OmniSound® gwarantuje wysokiej jakości rozmowy konferencyjne HD
  • USB do współpracy UC: Skype for Business, Cisco, Avaya, Mitel
  • Wbudowana funkcja nagrywania rozmów na karcie SD
  • 2-letnia gwarancja

źródło: kontel/agdrtv24.pl