agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kostka DICE+ w nowej ofercie mobilnego Internetu w T-Mobile

Kostka DICE+ w nowej ofercie mobilnego Internetu w T-Mobile

SPRZĘT RTV / Smart home / 2014-05-15 08:03:00

Siedmiocalowy Tablet Samsung Galaxy Tab 3 wraz z elektroniczną kostką DICE+ i grą „Był sobie człowiek” lub iPad mini o pojemności 16 GB to najnowsza propozycja T-Mobile dla klientów, w ofercie mobilnego Internetu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

T-Mobile stale rozwija swoją ofertę o najnowsze rozwiązania taryfowe i najnowocześniejsze urządzenia. Tym razem przygotował specjalną propozycję dla klientów, którzy zainteresowani są wykorzystaniem mobilnego Internetu zarówno w edukacji jak i rozrywce: nowoczesne tablety i designerski gadżet.

W ramach abonamentu w wysokości 49,99 zł, klienci otrzymają miesięcznie 5 GB dostępnego pakietu danych. W tym wariancie operator promuje zestaw składający się z tabletu Samsung Galaxy Tab 3 7.0, kostki DICE+ i gry „Był sobie człowiek”. DICE+ stanowi doskonałe uzupełnienie tabletu wyposażonego w system Android, przenosząc tradycyjne gry planszowe na wyższy poziom, co zapewne docenią mobilni gracze. Naszpikowany elektroniką kontroler wyposażony jest m.in. w akcelerometr, magnetometr, czy moduły Bluetooth 2.1 i 4.0. Wydajny akumulator pozwala bawić się kostką przez 20 godzin na jednym ładowaniu. Urządzenie zostało docenione także na świecie, czego wyrazem jest prestiżowa nagroda iF Product Design 2014 w kategorii „Sprzęt komputerowy”. Jest to pierwsza nagroda dla polskiego produktu w ponad sześćdziesięcioletniej historii konkursu. Zestaw - przy umowie na 36 miesięcy - będzie dostępny za 1 zł.

Operator ma tez rozwiązanie dla wielbicieli iPada. W ofercie blueconnect 79, przy abonamencie w wysokości 79,99 zł i umowie zawartej na okres 36 miesięcy klienci co miesiąc otrzymają do dyspozycji 10 GB pakiet danych, oraz urządzenie iPad mini 16 GB w najlepszej cenie na rynku - za symboliczną złotówkę.

źródło: t-mobile/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe