agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kozackie pakiety i inne atrakcyjne, jesienne oferty Netii

Kozackie pakiety i inne atrakcyjne, jesienne oferty Netii

2017-10-17 08:01:28

Internet, przy zakupie w pakiecie z TV, gratis nawet przez 12 miesięcy; darmowe usługi komórkowe dodane do internetu 300 lub 900 Mb/s; umowy na zaledwie 12 miesięcy; internet „bez lojalki” - to tylko niektóre z elementów oferty Netii na jesień 2017 r.

Wspólnym mianownikiem „kozackich” pakietów TV + Internet jest szybki (nawet 900 Mb/s) dostęp do internetu, do którego można dobrać jeden z trzech wariantów usługi telewizyjnej.

Unikatowy w skali polskiego rynku pakiet TV Elastyczny (dowolne pakiety tematyczne za nie mniej niż 35 zł) z szybkim internetem stacjonarnym kosztuje od 2. miesiąca zaledwie 69,90 zł. Przy zakupie pakietu TV Standard ze 115 kanałami (60 w HD) za internet Klienci zapłacą dopiero w 7. miesiącu, natomiast przy wyborze nowego pakietu TV Super (155 kanałów, w tym 83 HD) internet jest za darmo aż przez rok.

  • Premium w najlepszej cenie

Oprócz bogactwa opcji, ofertę Netii wyróżnia też atrakcyjna oferta kanałów premium (Canal+, HBO i inne) w najlepszych cenach na rynku. Warto też zwrócić uwagę na bogaty pakiet sportowy, w którym znajdują się m.in. kanały Eleven (m.in. bardzo szeroka oferta transmisji czołowych lig piłkarskich), które u większości konkurencyjnych dostawców płatnej TV kosztują dodatkowo co najmniej 15 zł miesięcznie. W nowej ofercie Netii wchodzą one w skład m.in. nowego pakietu TV Super.

  • Grad gratisów

Do każdej umowy na pakiet z TV operator daje też w prezencie pakiet HBO HD (z HBO GO) bez zobowiązań przez 2 miesiące (w sam raz, aby legalnie obejrzeć np. poprzedni i nowy sezon kultowego serialu „Wataha”).

Ponadto każdy nowy użytkownik TV Netii otrzymuje przez miesiąc Giganagrywarkę w wersji Standard (umożliwia jednoczesne nagrywanie nieograniczonej liczby kanałów oraz przewijanie audycji wstecz). W przypadku rezygnacji z tej usługi po okresie promocyjnym, Klienci otrzymują za darmo Giganagrywarkę w wersji Mini (oferującej możliwość nagrywania).

W przypadku wybrania internetu stacjonarnego w opcji do 300 lub do 900 Mb/s, na cały okres umowy Netia dodaje bez dodatkowych opłat usługę komórkową (Netia Mobile) z nielimitowanymi połączeniami głosowymi oraz 4 GB transferu miesięcznie. Porównywalna oferta mobilna u konkurencji to miesięczny wydatek rzędu 30 zł!

  • Krótkie (lub bezterminowe) umowy

Wcześniej wymienione pakiety standardowo sprzedawane są z umową na 24 miesiące, jednak za 10 zł miesięcznie do rachunku więcej zobowiązanie jest skracane do zaledwie 12 miesięcy.

Kolejną nowością z ofercie Netii - skierowaną przede wszystkim do osób wynajmujących mieszkania - jest możliwość zakupu internetu stacjonarnego na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. W tym wariancie usługa dostępowa kosztuje miesięcznie: do 10 Mb/s za 39,90 zł, 49,90 zł za opcję 20/50/100 (w zależności od technologii dostępowej), 79,90 zł dostęp do 300 Mb/s i 99,90 zł za najszybsze łącza do 900 Mb/s. Aktywacja usługi kosztuje 119 zł.

źródło: netia/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe