agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Kruger&Matz IRON - telefon GSM do zadań specjalnych

Kruger&Matz IRON - telefon GSM do zadań specjalnych

GSM / Telefony / 2016-07-13 12:37:24

Kruger&Matz wprowadził do swojej oferty coś, czego jeszcze nie było. Telefon komórkowy IRON, który oprócz podstawowych funkcji posiada również cechę pożądaną przez wielu użytkowników - wytrzymałość. Model ten zdobędzie uznanie osób stawiających na prostotę i korzystających z telefonu nawet w ekstremalnych warunkach. Dzięki funkcji dual Sim, IRON umożliwia obsługę dwóch kart, dzięki czemu użytkownik niezależnie od tego gdzie się znajduje, może pozostać w kontakcie zarówno z rodziną jak i współpracownikami. 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowość w ofercie Kruger&Matz to odpowiedź na potrzeby osób nie przekonanych do smartfonów. Szczególnie przypadnie on go gustu tradycjonalistom, dla których telefon służy głównie do podstawowej komunikacji -wykonywania rozmów, pisania SMS-ów, ale jednocześnie wymagającym od urządzenia wytrzymałości i długiego czasu pracy.  

 

Jedną z cech telefonu Kruger&Matz IRON jest jego niewielka waga (140 g) i kompaktowy rozmiar, co sprawia, że pewnie leży w dłoni i umożliwia komfortową obsługę. Urządzenie posiada wyświetlacz wielkości 2” i rozdzielczości 176 x 144 px. Ekran oraz pojemną baterię 2000mAh, która wystarcza nawet na kilka tygodni pracy, otacza wzmocniona gumowanym tworzywem obudowa. Dzięki IP68 telefon IRON jest odporny na wnikanie wody i pyłu, dzięki czemu jego posiadacze będą mogli w każdych warunkach korzystać z jego funkcjonalności przez długie godziny. Co ważne, urządzenie posiada czytnik kart microSD, obsługuje Bluetooth oraz funkcję Dual SIM, która pozwoli być w kontakcie zarówno z rodziną jak i ze współpracownikami. Posiadacze tego telefonu docenią także obecność latarki i radia.  

Telefon Kruger&Matz IRON dostępny jest w oficjalnym sklepie na stronie www.krugermatz.com w cenie 185 zł.

źródło: k&m/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe