agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Laur Konsumenta - Odkrycie 2012 dla Electrolux

Laur Konsumenta - Odkrycie 2012 dla Electrolux

2012-01-27 11:09:00

Blendery PowerMix Silent oraz ekspresy do kawy marki Electrolux zostały wyróżnione godłem „Odkrycie Roku 2012” w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług Laur Konsumenta. „Jesteśmy dumni z przyznania nam prestiżowego godła „Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2012” Dziękujemy za docenienie naszych urządzeń, które powstają z myślą o potrzebach i oczekiwaniach konsumentów. W procesie projektowania zwracamy szczególną uwagę na łatwość obsługi, innowacyjne rozwiązania i atrakcyjne wzornictwo. Cieszy nas, że nasze produkty znajdują uznanie w oczach tych, dla których je tworzymy” - mówi Katarzyna Holcman, Dyrektor Marketingu Electrolux Poland.

„Jest nam bardzo miło, że konsumenci nagrodzili blendery PowerMix Silent (ESB4600 i ESB4400). Blendery PowerMix Silent wyróżnia trójkątny dzbanek, zwiększający skuteczność miksowania i niezwykle cicha praca. Tę cechę z pewnością docenią osoby, które lubią rozmawiać, oglądać telewizję lub słuchać radia podczas przygotowywania posiłków” - dodaje Katarzyna Holcman.

[[[zdjecie,5368,prawa]]] Oprócz cichych blenderów, nagrodę „Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2012” zdobyły również wolnostojące ekspresy do kawy (Cremapresso EEA260, EEA250 oraz Easypresso EEA110). Te stylowe urządzenia znakomicie pasują do nowoczesnych kuchni. Wyposażono je w profesjonalną pompę ciśnieniową, podgrzewaną podstawkę na filiżankę oraz funkcję Thermoblock. Dzięki tej technologii ekspres ciśnieniowy pozwala na używanie spieniacza do mleka bezpośrednio przed i po przygotowaniu kawy. Ekspresy marki Electrolux pozwalają delektować się smakiem i aromatem profesjonalnie zaparzonej kawy, bez wychodzenia z domu.

źródło: electrolux/agdrtv24.pl
 

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe