agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Laurastar S6a dostępny dla polskich klientów

Laurastar S6a dostępny dla polskich klientów

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2017-01-24 14:33:00

Zaprezentowany właśnie model Laurastar S6a korzysta z szeregu opatentowanych technologii Laurastar skomponowanych w myśl zasady najlepszej funkcjonalności względem ceny. S6a wyposażony został w funkcje i rozwiązania, które wpływają nie tylko na doskonałą jakość prasowania, ale również jego efektywność oraz łatwość użytkowania całego systemu. Nowy model podobnie jak inne urządzenia producenta cechuje się stałym, optymalnym ciśnieniem suchej pary 3.5 Bara. Jest to jedna z wyróżniających cech Laurastar, która gwarantuje profesjonalne efekty prasowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

System wyposażony został w aktywną deskę z wentylatorem, takie rozwiązanie pozwala prasować obie strony materiału jednocześnie, co znacznie przyspiesza cały proces. Dodatkową zaletą aktywnego stołu jest funkcja nadmuchu i zasysania, która nie tylko odprowadza nadmiar pary, ale również przytrzymuje i odpowiednio układa materiał podczas prasowania.

Technologia prasowania parą nie niszczy tkanin a rezultaty prasowania są znacznie trwalsze, ponieważ para odświeża tkaniny na poziomie poszczególnych włókien materiału. Dzięki temu prasowana garderoba nie tylko znakomicie się wygładza, ale również dezynfekuje z środków czyszczących, bakterii oraz zapachów. Do najdelikatniejszych materiałów, takich jak jedwab, czy satyna producent zaopatrzył urządzenie w nakładkę teflonową, która zapobiega przypaleniu, nabłyszczaniu oraz przebarwianiu się tkanin. Dlatego teraz wszystkie materiały można prasować po prawej stronie jedną temperaturą bez obaw o ich zniszczenie.

Projektanci S6a zadbali również o to, by system był ergonomiczny i przyjemny w użyciu. Dzięki stabilnej składanej konstrukcji urządzenie można łatwo dostosować do pożądanej wysokości oraz bez problemu przemieszczać i przechowywać. Urządzenie nie wymaga stosowania specjalnej zmiękczonej wody, a do prawidłowego działania wystarczy woda z kranu i regularna wymiana filtra. Ponadto dla zwiększenia bezpieczeństwa system posiada funkcję automatycznego strażaka, która wyłącza sprzęt po 15 minutach przerwy w prasowaniu. Specjalny schowek na gorące żelazko zapobiega przypadkowym poparzeniom np. przez dzieci.

Laurastar S6A to zaawansowane urządzenie, które znacznie ułatwi domowe prasowanie. Prosta obsługa i zaawansowana technologia to klucz do sukcesu w tym segmencie AGD. Poza imponującymi parametrami system Laurastar daje wiele korzyści niemierzalnych cyframi jak przyjemność użytkowania oraz satysfakcję z efektów działania.

źródło: laurastar/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe