agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Lenovo tworzy nowy wymiar mobilności dzięki inteligentnym produktom i usługom działającymi w sieci

Lenovo tworzy nowy wymiar mobilności dzięki inteligentnym produktom i usługom działającymi w sieci

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2017-02-28 07:26:00

Firma Lenovo zapowiedziała dziś ofertę urządzeń i usług, które wspierają nową erę mobilności i są odpowiedzią na potrzeby współczesnych konsumentów oczekujących rozwiązań, które łączą funkcje komunikacyjne, wydajność i spersonalizowane wzornictwo. Na targach Mobile World Congress 2017, Lenovo prezentuje szeroką ofertę produktów w niemal wszystkich formatach: Miix 320 z odłączaną klawiaturą, atrakcyjną ceną i dostępem do internetu w dowolnym czasie i miejscu; dwa wydajne, konwertowalne laptopy Yoga 720 i 520; cztery tablety z serii Tab 4 dla każdego członka rodziny oraz smartfony Moto G5 i Moto G5 Plus, wyróżniające się funkcjami smartfonów premium w cenie przyjaznej dla każdego.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wszystkie te urządzenia umożliwiają prawdziwie mobilną pracę i rozrywkę, z opcjonalną łącznością LTE* zapewniającą szybki dostęp do zasobów internetu niezależnie od miejsca. Firma Lenovo zapowiedziała także udoskonalenie usługi Lenovo Connect - wspierającej programowalne karty e-SIM w wybranych urządzeniach z systemem Windows i łącznością LTE, umożliwiające użytkownikom korzystanie z umowy ze swoim operatorem na transmisję danych w kraju i za granicą w najlepszych cenach bez konieczności przekładania karty SIM między urządzeniami.

Moto G5 i Moto G5 Plus: urzekające wzornictwo

Dziedzictwem smartfonów z rodziny Moto G jest obecność funkcji premium urządzeniach dostępnych dla każdego. Najnowsze modele Moto G5 i Moto G5 Plus pozostają wierne tym zasadom i oferują najbardziej pożądane cechy w rozsądnej cenie.

Nowi przedstawiciele serii Moto G to zaskakujące połączenie estetyki i wydajności. Urządzenia posiadają precyzyjnie wykonaną, metalową obudowę - nowość w rodzinie Moto G, a także wydajne, 8-rdzeniowe procesory. Pojemne baterie zapewniają cały dzień działania bez konieczności poszukiwania gniazdka, co pozwala przeznaczyć czas na inne czynności. Urządzenia wyposażono w czytniki linii papilarnych zabezpieczające dane użytkownika oraz zaawansowane aparaty zapewniające szybsze ustawianie ostrości i robienie imponujących zdjęć. Nowe smartfony Moto G spełniają nawet te nadzwyczajne oczekiwania.

Tablety Lenovo z serii Tab 4 dla dzieci i całej rodziny

Tablety z rodziny Lenovo Tab 4 posiadają funkcje znane z większości popularnych tabletów, i czynią je jeszcze lepszymi: oferują atrakcyjne wzornictwo, solidną konstrukcję, a także zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich członkach rodziny. Modele Lenovo Tab 4 8 i Tab 4 10 wyposażono w podwójne głośniki i technologię Dolby Atmos®. Do serii Lenovo Tab 4 dołączają też zupełnie nowe urządzenia klasy premium dla miłośników multimediów: Lenovo Tab 4 8 Plus i Tab 4 10 Plus, które wyróżniają się ekranami o rozdzielczości Full HD z podwójnym szkłem, wydajnymi procesorami oraz baterią, która pozwala nawet na 12 godzin działania.

Lenovo podczas tworzenia nowych tabletów poszło o krok dalej i stworzyło opcjonalne pakiety, które poszerzają funkcje urządzeń i sprawiają, że stają się one idealnym narzędziem dla dzieci lub do pracy. Zestaw Kid’s Pack zawiera gumową osłonę chroniącą przed wstrząsami, filtr światła niebieskiego oraz parę kolorowych, odpornych na zadrapania naklejek 3M. Dopełnieniem funkcji dla najmłodszych jest konto Lenovo Kid’s Account oferujące specjalnie dobrane materiały, przeglądarkę internetową z dostępem do bezpiecznych witryn, a dla rodziców narzędzia do zarządzania czasem. W drugiej opcji, dzięki zestawowi Productivity Pack z klawiaturą Bluetooth można zmienić nowe tablety Lenovo w wydajne urządzenia „2 w 1” do pracy. System Android oraz modyfikacja interfejsu zapewnia wyższy komfort działania. Pasek narzędzi do szybkiego przełączania aplikacji, obsługa wielu okien jednocześnie, typowych skrótów klawiszowych, a także dostosowanie pod kątem używania myszy i klawiatury sprawia, że nowe tablety stają się idealnym narzędziem do pracy.

Miix 320 z odłączaną klawiaturą i opcją błyskawicznej łączności LTE1

Miix 320 łączy w sobie wydajność systemu Windows 10 z pełną klawiaturą, niewielka wagą i atrakcyjną ceną. Można korzystać z niego w pracy jak z laptopa z ekranem Full HD o przekątnej 10.1", a po odłączeniu klawiatury jak z tabletu o niskiej wadze 550 g2. Bateria pozwalająca na 10 godzin działania wystarczy do obejrzenia całego sezonu Gry o Tron®3, a opcjonalny moduł LTE umożliwia łączność w dowolnym miejscu1. Użytkownicy ceniący sobie mobilność i wielozadaniowość zwrócą uwagę na idealny balans między wielkością i wagą, odłączanym ekranem, klawiaturą będącą podstawą tej funkcjonalnej konstrukcji oraz wydajnością tradycyjnego laptopa umożliwiającą tworzenie cyfrowych materiałów.

Łączność bez ograniczeń z Lenovo Connect e-SIM

Lenovo Connect z technologią e-SIM sprawia, że łączność w dowolnym miejscu na świecie może być niezwykle prosta - bez konieczności wymiany kart SIM między urządzeniami. Lenovo Connect zapewnia bezprzewodowy, nieprzerwany dostęp do sieci nawet za granicą, korzystając z lokalnej umowy na transmisję danych. Co więcej, urządzenia współpracujące z Lenovo Connect i należące do jednego użytkownika mogą w korzystać z tego samego abonamentu według swoich lokalnych stawek w kraju i za granicą.

Konwertowalne laptopy Yoga — idealne połączenie wzornictwa, wydajności i mobilności


Współcześni użytkownicy potrzebują urządzeń, które z jednej strony oferują wysoką wydajność charakterystyczną dla tradycyjnych komputerów, a z drugiej lekką i smukłą konstrukcję. Firma Lenovo stworzyła wszechstronne modele Yoga 720 i 520 w wersjach 13", 14" i 15", które są idealnymi urządzeniami do pracy i rozrywki. 15-calowy Yoga 720 to najwydajniejszy laptop konwertowalny w swojej klasie4. Posiada najnowsze procesory Intel Core i7 7.generacji i karty graficzne NVIDIA GeForce GTX 1050, a ponadto został wyposażony w błyskawiczne złącze Thunderbolt 3 i baterię wystarczającą nawet na dziewięć godzin działania3. Z myślą o miłośnikach ultra smukłych rozwiązań, projektanci Lenovo przygotowali 13-calowy model Yoga 720, który jest o 17% smuklejszy od swojego poprzednika i mierzy zaledwie 14,3 mm5. Dzięki czterem różnym sposobom pracy nowe laptopy zapewniają maksymalną swobodę korzystania z komputera, także z dala od biurka.

 • Tablety Lenovo Tab 4 8 i Tab 4 10 będą dostępne w cenach od 169 EUR i 179 EUR.
 • Tablet Lenovo Tab 4 8 Plus będzie dostępny w cenie 259 EUR, a Tab 4 10 Plus w cenie 299 EUR.
 • Tablety będą dostępne u partnerów handlowych Lenovo od końca maja.
 • Lenovo Miix 320 (z klawiaturą i Wi-Fi) będzie dostępny w cenie 269 EUR, a Lenovo Miix 320 (z klawiaturą i LTE) w cenie od 399 EUR od kwietnia 2017 r.
 • Lenovo Miix 320 z obsługą pióra cyfrowego Active Pen i pakietem Microsoft Office 365 (na 12 miesięcy) będzie dostępny na wybranych rynkach od lipca 2017 r.
 • Laptop Lenovo Yoga 720 (13-calowy) będzie dostępny w cenie od 999 EUR od kwietnia 2017 r.
 • Lenovo Yoga 720 (15-calowy) będzie dostępny w cenie od 1099 EUR od kwietnia 2017 r.
 • Lenovo Yoga 520 (14-calowy) będzie dostępny w cenie od 599 EUR od lipca 2017 r.

źródło: lenovo/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe