agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Lenovo z nowym formatem gamingowych pecetów i funkcjami wirtualnej rzeczywistości

Lenovo z nowym formatem gamingowych pecetów i funkcjami wirtualnej rzeczywistości

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Komputery stacjonarne / 2016-08-19 21:10:00

Po pierwsze będą wyróżniać się na rynku dobrze skomponowanymi konfiguracjami, pozwalającymi na wydajną grę na wysokich detalach, streaming wysokiej jakości oraz obsługę wirtualnej rzeczywiści. W najmocniejszych zestawach znajdują się flagowe procesory, najnowsze grafiki, pojemne i szybkie dyski twarde oraz szybkie pamięci RAM. Po drugie, Lenovo przeprojektowało tradycyjne pecety oferując maksimum wydajności w mniejszych obudowach. Komputery stacjonarne nie muszą zajmować  już całego biurka, mogą być bardziej komfortowe, częściowo mobilne i to bez rezygnowania z mocy i doznań.

Miło mi przedstawić dwa produkty: Lenovo ideacentre Y710 Cube  - pecet w formie „kostki”, czyli bardziej kompaktowa obudowa z wygodnym uchwytem do przenoszenia oraz Lenovo ideacentre AIO Y910 - komputer spakowany w formie eleganckiego AIO.

Lenovo ideacentre Y710 Cube waży ok 7.4 kg i można go łatwo przenosić dzięki specjalnemu uchwytowi. Nie straszne mu przeprowadzki oraz współdzielenie sprzętu na przykład z innymi członkami rodziny. W środku obudowy znalazło się miejsce i na grafikę do NVIDIA® GeForce®  GTX 1080, procesory do Intel® Core™  i7 6. generacji oraz pamięci RAM do 32 GB, karta sieciowa Killer, czy dźwięk Doby Audio™. Dostępna będzie także wersja z opcjonalnym bezprzewodowym odbiornikiem Xbox One™ oraz kontrolerem. Odbiornik obsługuje do ośmiu bezprzewodowych padów Xbox One jednocześnie, co pozwala na wyborną rozrywkę w gronie przyjaciół na trochę inny sposób. J

Lenovo ideacentre AIO Y910 to propozycja dla wymagających graczy i estetów jednocześnie. Zaraz za doskonałymi podzespołami oferuje smukłe i eleganckie urządzenie, które z powodzeniem zmieści się na każdym biurku i w każdym pomieszczeniu. Argument o plączących się kablach, listwach zasilających i wielkich gabarytach odchodzi więc do historii, a wydajność w grach pozostaje. Najnowsze tytuły, obsługa wirtualnej rzeczywistości, streamingu i grafiki 4K to żadne wyzwanie dla tego sprzętu, a to zasługa mocnych, najnowszych komponentów. AIO będzie dostępne w wersji z grafiką NVIDIA oraz AMD, a za wyświetlenie obrazu będzie odpowiadać 27-calowy, bezramkowy monitor QHD (2560x1440), a za dźwięk dwa głośniki Harman Kardon®. To robi wrażenie.

źródło: lenovo/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe