agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Lenovo zapewni wsparcie dla modułów Moto Mods™ do 3 generacji smartfonów Lenovo Moto Z.

Lenovo zapewni wsparcie dla modułów Moto Mods™ do 3 generacji smartfonów Lenovo Moto Z.

GSM / Akcesoria GSM / 2016-11-18 12:55:00

Przez ostatnie 2 lata firma Lenovo pracowała nad rozwiązaniem umożliwiającym rozszerzenie możliwości oraz przekształcenie smartfona w zupełnie nowe urządzenie. Wprowadzenie innowacyjnych modułów Moto Mods™ kompatybilnych ze smartfonami Lenovo Moto Z i Z Play całkowicie zmieniło podejście do roli telefonu, oferując zupełnie nowe rozwiązania. Od teraz, za pomocą modułów, smartfon może stać się mobilnym projektorem, głośnikiem, a także zyskać niezwykłe fotograficzne możliwości. 

Do współpracy przy tworzeniu wybranych modułów, firma Lenovo zaprosiła liczne grono prestiżowych partnerów takich jak: JBL, Incipio czy Hasselblad. Potencjał rodziny Moto Z jest nieograniczony, bowiem dzięki programowi Moto Mods™ Developer w rozwój ekosystemu mogą angażować się deweloperzy oprogramowania, przedsiębiorcy i wynalazcy z całego świata. Jednym z kluczowych założeń dla firmy jest to, aby konstruowane dziś moduły Moto Mods™ były tworzone z myślą o współdziałaniu z telefonami Moto Z przyszłych generacji. Firma Lenovo gwarantuje wsparcie dla obecnie dostępnych modułów do 3 generacji smartfonów z rodziny Moto Z włącznie, czyli przez najbliższe 3 lata, bowiem co roku pojawi się nowa generacja smartfonów klasy premium w ofercie Lenovo Moto. To oznacza, że moduły zakupione dzisiaj będą działały z kolejnymi generacjami smartfonów Lenovo Moto Z, a także - wszystkie moduły, które powstaną do końca 2018 roku będą współpracowały z pierwszą generacją smartfonów Moto Z oferując jeszcze więcej możliwości wyboru dla użytkowników modularnych rozwiązań. 

Projektując nasze urządzenia wiedzieliśmy, że użytkownicy mają różne oczekiwania wobec swoich telefonów i coraz częściej chcą, aby smartfon nie tylko płynnie wpasowywał się w ich styl życia, ale oferował także jakąś wartość dodaną. I tu właśnie jest miejsce dla Lenovo Moto Z i modułów Moto Mods™, które przełamują dotychczasowe stereotypy i umożliwiają realizowanie wszystkich swoich pasji poprzez przekształcenie telefonu dokładnie w to, czego potrzebujemy i kiedy tylko potrzebujemy. Aktualnie dostępne moduły otrzymają 3-letnie wsparcie Lenovo. Niezależnie, w którym momencie zdecydujemy się na zakup smartfona lub dokupienie do niego modułów, będziemy mogli skorzystać z pełnej oferty rynkowej. Kompatybilność MotoMods z przyszłymi generacjami smartfonów potwierdza nasze pełne zaangażowanie w dalszy rozwój modułowej rodziny urządzeń. - dodaje Daniel Malak, Mobile Business Group Manager w Lenovo.

W sprzedaży w Polsce dostępne są aktualnie 4 moduły Moto Mods™ oraz dwa smartfony kompatybilne z modułami: Lenovo Moto Z i Z Play.  W grudniu pojawi się także kolejny moduł Hasselblad True Zoom w cenie ok. 1099 zł.  

Moto Mod™ JBL SoundBoost - 449 zł  

Moduł stworzony dla wielbicieli muzyki w doskonałej jakości dźwięku. Obudowa o wymiarach 152 x 73 x 13mm i wadze 145g skrywa dwa głośniki stereo @ 27mm o mocy 3W każdy.  Głośnik wyposażono we własna baterię o pojemności 1000 mAh zapewniającą nawet 10 godzin pracy. Ładowanie modułu odbywa się poprzez nowoczesny i szybki port USB-C, zaś po połączeniu z telefonem, JBL SoundBoost jest automatycznie wykrywany. Dodatkowo można skorzystać z funkcji zestawu głośnomówiącego, a dzięki praktycznej podstawce ustawić go na dowolnej płaskiej powierzchni zyskując swobodę gestów i ruchów oraz niezwykłe wrażenia audiowizualne.

 Moto Mod™ Insta-Share Projector - 1299 zł 
Moduł pozwala na błyskawiczną zmianę smartfona w mobilny projektor DLP o mocy 50 ANSI lumenów i rozdzielczości 480p. Żywotność lampy projektora to aż 10 000 godzin wyświetlania, czyli ponad 25 lat przy codziennym używaniu Moto Mod™ Insta-Share przez 1 godzinę. Kompaktowe wymiary 153 x 74 x 11mm i waga 125g sprawiają, że projektor zmieści się w kieszeni, aby kino mieć zawsze przy sobie. Projektor przemienia każdą płaską powierzchnię w duży, 70-calowy ekran o proporcjach 16: 9 i posiada funkcję dostosowania jasności do warunków otoczenia. Trapezowa auto-korekcja umożliwia z kolei korekcję obrazu w zakresie +/- 40 stopni, a wbudowana bateria o pojemności 1100 mAh zapewnia dodatkową godzinę wyświetlania.   [[[zdjecie,21305,duze]]]
 
Moto Mod™ Incipio offGRID Power Pack - 299 zł 
Moduł baterii o pojemności 2220 mAh oferuje nawet 22 dodatkowe godziny działania baterii w smartfonie. Można używać go jako stałego wsparcia akumulatora w telefonie lub szybkiego ratunku dla wyczerpującej się baterii. W trybie efektywnego działania pozwala on przedłużyć czas pracy baterii aż o 20 procent, bowiem komunikuje się z telefonem i automatycznie rozpoczyna ładowanie, kiedy obciążenie jest największe i poziom baterii spada do 80%. 

 Moto Mod™ Style Shells - od 79 do 99 zł 
Popularne plecki to znakomity sposób na wyróżnienie swojego urządzenia i dopasowanie go do użytkownika. Do wyboru są obudowy wykonane z materiałów najwyższej jakości, takich jak prawdziwe drewno, skóra czy wzorzysta tkanina. Plecki wykonane z drewna mają także niepowtarzalną strukturę, bowiem nie ma dwóch identycznych egzemplarzy. W ofercie znajduje się sześć zachwycających wersji Style Shells: Washed Oak, Charcoal Ash, Silver Oak, Black Leather, Black Herringbone i Red Nylon. Moduły zaprojektowano tak, by poprawić komfort użytkowania bez zwiększania wagi telefonu, a dzięki temu każdego dnia smartfon może wyglądać inaczej.

źrodło: lenovo/agdrtv24.pl