agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
LG prezentuje OLED TVS wsparcie od  NVIDIA G synchronizację duży ekran doświadczenie gry

LG prezentuje OLED TVS wsparcie od NVIDIA G synchronizację duży ekran doświadczenie gry

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2019-09-10 11:29:51

LG Electronics (LG) połączyła siły z firmą NVIDIA, aby marzenia się spełniły Gamers', dodając wsparcie dla NVIDIA G Sync® kompatybilność z przepięknym 2019 telewizorem OLED (model 65 / 55E9, model 77/65 / 55C9). Najnowsze produkty firmy LG OLED oferują szybkość i wspaniałe odwzorowanie kolorów płonący, ich wysoką wydajność i jakość obrazu zatwierdzone przez NVIDIA G-Sync Kompatybilny testów w celu zapewnienia sprawnego i wciągające wrażenia w grach bez migotania, łzawienie lub jąkanie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Z wyjątkową jakością obrazu, niskie opóźnienia wejściowego i ultra-szybki czas reakcji, LG telewizory OLED już zdobył reputację dostarczając optymalną wydajność w grach. Dodanie NVIDIA G-Sync kompatybilności podnosi poprzeczkę jeszcze raz, co gwarantuje jeszcze bardziej wciągające gier PC na dużym ekranie w branży modeli 4K OLED firmy, dostępne w 55- do 77-calowych rozmiarach ekranu.

Self-emisyjne technologia OLED LG przekieruje użytkowników głąb pulsujących działania swoich ulubionych gier, zatrudniających precyzję sterowania indywidualnego pikseli produkować niezwykle realistycznych obrazów. Wraz z nieskończoną kontrastu i bardzo dokładne odwzorowanie kolorów, telewizory oferują ultra-szybki czas reakcji z częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Opóźnienie wejścia - co może sprawić, że wygranej lub porażka - ledwo wyczuwalny w A 6 milisekund w zakresie treści 1440p przy 120 Hz i 13 milisekund wynosić 4K zawartość przy 60 Hz. Wejście minimalny lag z telewizorami OLED LG, mniejszy niż ramy, bez utraty jakości obrazu, czyni z nich najlepsze wyświetlacze do gier.

Co więcej, najnowsze modele OLED TV firmy LG obsługuje wiele popularnych formatów HDR, które dodatkowo podnoszą doznania. Użytkownicy mogą odtwarzać kompatybilne tytuły w dynamicznym HDR10 lub Dolby Vision (z prędkością do 120 klatek na sekundę dla pełnej treści HD) korzystających z HDMI 2.1 specyfikacje, takie jak tryb auto Low Latency (ALLM), zwiększoną kanał zwrotny audio (eARC) i zmiennej Częstotliwość odświeżania (VRR).

Aby zwiększyć poczucie widza zanurzenia podczas grania w gry lub oglądania szybki treści, telewizory OLED firmy LG 2019 wspierają kinowych formatów audio w tym Dolby Atmos i przełomowych technologii dźwięku Dolby TrueHD bezstratnej. Z pokryte najlepsze opcje formatów audio i wideo Premium, użytkownicy mogą słyszeć i widzieć zawartość jak pierwotnie przeznaczony przez jego twórców.   Modele te zawierają także głębokiego uczenia się opartych AI dźwięku firmy LG za urzekający wirtualny dźwięk przestrzenny 5.1.

„Nie jest tajemnicą, telewizory LG OLED są pożądane przez graczy świata nad i jesteśmy zobowiązani do optymalizacji doznania OLED do nich:” Sam Kim, wiceprezes działu planowania produktu TV firmy LG Home Entertainment w. „Wraz z przyjęciem NVIDIA G-Sync, jesteśmy pokazując, że telewizory OLED mają wsparcie i poparcie na świecie top marki sprzętu do gier, aby ich produkty wyglądają najlepiej.”

„Jesteśmy podekscytowani przynieść G-Sync Compatible wsparcie dla telewizorów LG OLED 2019 i HDMI Zmienna częstotliwość odświeżania wsparcie dla naszego GeForce RTX 20-Series GPU”, powiedział Matt Wuebbling, szef marketingu w firmie NVIDIA GeForce. „Gracze będą zdumieni przez reagowania i realistyczne efekty wizualne na tych telewizorów podczas grania w najnowsze gry komputerowe wyposażone w czasie rzeczywistym raytracing'u zasilany GeForce.”

NVIDIA G-Sync Kompatybilny wsparcie dla telewizorów OLED 2019 LG będzie dostępny na wybranych rynkach za pomocą aktualizacji oprogramowania w ciągu kilku tygodni.

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe