agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Loewe One

Loewe One

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2016-05-31 07:20:00

Loewe, producent wysokiej jakości, wykonanych w Niemczech systemów domowej rozrywki, z dumą prezentuje telewizor Loewe One wkraczający do niższego segmentu cenowego. Miłośnicy designu mogą teraz kupić telewizor klasy premium w przystępnej cenie. Loewe One oferuje unikalny dźwięk, obraz wysokiej rozdzielczości i wyrafinowany design.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Po raz pierwszy Loewe zaprojektowało bezramkowy ekran z niewidocznym systemem audio (2x20 watów) skierowanym do tyłu, tworzącym trójwymiarowy dźwięk stereo. Loewe One daje dostęp do tysięcy filmów i seriali dzięki zintegrowanej aplikacji Amazon Video. Miłośnikom muzyki posłuży aplikacja Tidal preinstalowana w telewizorze, dająca dostęp do ponad 40 milionów utworów każdego gatunku. Dodatkowo łatwo jest streamować ulubione piosenki ze smartfona na telewizor. Możliwości połączeń One zapewniają najwyższej jakości odtwarzanie.

Podwójny tuner telewizyjny w Loewe One 55 zapewnia użytkownikom możliwość równoczesnego nagrywania i oglądania telewizji oraz błyskawicznego przełączania pilotem dzięki funkcji Instant Channel Zapping. Loewe One można zamontować na wiele różnych sposobów - na ścianie, podstawie podłogowej lub meblowej, a dzięki minimalistycznemu designowi i najwyższej klasy materiałom telewizor świetnie dopasowuje się do każdego wnętrza.  

Loewe One będzie dostępny w wersji 40 i 55 cali, już od 4.490 zł. Został zaprojektowany z myślą o klientach zainteresowanych designem, którzy nie chcą iść na kompromisy w zakresie jakości i komfortu użytkowania. Polska była jednym z pierwszych rynków, na który wprowadzono telewizor Loewe One, który obecnie dostępny będzie w całej Europie.

źródło: loewe/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe