agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
LV-70X500E, profesjonalny monitor Sharp 8K o przekątnej 70 cali, jest już dostępny w Europie

LV-70X500E, profesjonalny monitor Sharp 8K o przekątnej 70 cali, jest już dostępny w Europie

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2018-06-05 15:00:36

LV-70X500E, profesjonalny monitor Sharp 8K o przekątnej 70 cali, jest już dostępny. Monitor o ultrawysokiej rozdzielczości jest pierwszym urządzeniem klasy 70” 8K wprowadzonym do produkcji seryjnej. Model oferuje nowoczesnym firmom i innowatorom w Europie nowy standard precyzji wyświetlania treści. Monitor objęty jest trzyletnią gwarancją Sharp ze wsparciem technicznym.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wysokiej jakości monitor 8K ma 33 miliony pikseli (7680 x 4320) – cztery razy więcej niż modele 4K Ultra HD oraz szesnaście razy więcej niż urządzenia Full HD. Monitor odtwarza obraz w rozdzielczości wyższej niż dostrzegalna przez ludzkie oko, pozwalając na przybliżanie detali obrazu we wcześniej niemożliwym stopniu.

Model LV-70X500E zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz dokładność odwzorowywania barw dzięki szerokiej gamie kolorów i 10-bitowej, rozszerzonej głębi. Technologia HDR (High Dynamic Range) znacznie poszerza spektrum kontrastu i kolorów, rozjaśniając obrazy tak, by dodatkowo podkreślić ich głębię.

Technologia 8K świetnie sprawdza się w zastosowaniach, które wymagają szczegółowych, dokładnych obrazów, między innymi w medycynie, projektowaniu i inżynierii. Monitory 8K mogą również zastąpić wiele urządzeń o mniejszej rozdzielczości w firmach, które przetwarzają dużą ilość informacji, na przykład w centrach handlowych, węzłach transportowych czy centrach kontroli.

– Dzięki opracowaniu monitora 8K Sharp zmienia sposób, w jaki postrzegamy świat. Ustanawiamy nowe standardy za pomocą pierwszego profesjonalnego monitora 8K, który możesz kupić już dzisiaj, a także kamery 8K, która będzie dostępna później w tym roku. Te produkty stanowią fundament naszego środowiska 8K, które obejmuje cały proces: od tworzenia obrazu po jego dystrybucję i wyświetlanie – komentuje Sid Stanley, General Manager w Visual Solutions:

Monitor Sharp 8K objęty jest trzyletnią gwarancją i profesjonalnym wsparciem technicznym w Europie. Dzięki temu wymagający klienci, dla których niezawodne działanie stanowi priorytet, mogą spać spokojnie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe