agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Marka SIGMA zdobywcą dwóch nagród Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych

Marka SIGMA zdobywcą dwóch nagród Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2015-08-17 10:52:00

Jak co roku EISA (Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych) nagrodziła najciekawsze produkty wprowadzone na rynek europejski. Produkty marki SIGMA otrzymały aż dwie prestiżowe nagrody w kategorii FOTOGRAFIA. EISA 2015 - 2016 powędrowała do dwóch obiektywów marki SIGMA. Obiektyw SIGMA A 24 mm f/1,4 DG HSM został wyróżniony w kategorii OBIEKTYW DSLR natomiast SIGMA S 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM nie miał sobie równych w kategorii TELEOBIEKTYW DSLR.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

SIGMA A 24 mm f/1,4 DG HSM

SIGMA 24 mm f/1,4 DG HSM | Art łączy wyjątkową rozdzielczośd z bardzo małą dystorsją i aberracją chromatyczną. Jednak to nie tylko ostrośd tego szerokokątnego obiektywu o dużej jasności jest tak imponująca, ale także ogólny wygląd zdjęd uzyskanych za jego pomocą z płynnymi, atrakcyjnymi rozmyciami poza obszarem ostrości. Cechą obiektywu jest doskonała konstrukcja o ergonomicznym kształcie ze sprawnie poruszającym się pierścieniem ręcznego ustawiania ostrości oraz szybkim i cichym systemem AF. SIGMA 24 mm f/1,4 DG HSM | Art umożliwia uzyskanie ciekawych zdjęd o minimalnym poziomie zakłóceo obrazowych. Sprzęt dostępny jest z mocowaniami dla najpopularniejszych systemów lustrzanek cyfrowych. Jego atutem jest także cena, która wyróżnia obiektyw z pośród bezpośrednich konkurentów.

SIGMA S 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM

Obiektyw został specjalnie zaprojektowany dla fotografów przyrody i sportu i wyznacza nowe standardy w konstrukcji teleobiektywów. Jakośd wykonania jest wzorcowa, a dzięki temu, że jest pyło-i bryzgoszczelny można go używad w każdych warunkach atmosferycznych. Długośd obiektywu może byd zablokowana przy każdej z oznaczonych wartości ogniskowych. Rejestrowane obrazy są wyjątkowo ostre, dzięki ulepszonemu optycznemu stabilizatorowi obrazu (OS), który pomaga uniknąd rozmycia wywołanego poruszaniem aparatu. Obiektyw jest wyposażony w autofocus, który jest szybki i cichy. Zaletą jest także jego kompatybilnośd z USB DOCK SIGMA, która daje możliwości personalizacji ustawieo wraz z możliwością aktualizacji oprogramowania wewnętrznego.

Sugerowana cena obiektywów:

  • SIGMA A 24 mm f/1,4 DG HSM: 3490 zł
  • SIGMA S 150-600 mm f/5-6,3 DG OS HSM: 7490 zł

źródło:sigma/agdrtv24.pl

  •  
agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe