agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Measy - debiut modelu U1A (wideo)

Measy - debiut modelu U1A (wideo)

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Inne / 2013-03-13 15:47:00

Measy U1A to prawdopodobnie jeden z najmniejszych komputerów dostępnych na rynku. Ten miniaturowy dongle, pracując pod kontrolą systemu Android 4.0, zamieni każdy telewizor w nowoczesny Smart TV. Jedynym wymogiem jest wolny port HDMI. Konstrukcję Measy U1A oparto o wydajny procesor ARM, taktowany zegarem 1,2 GHz. Zadbano także o sporą ilość pamięci RAM - 1 GB DDR3 oraz 4-gigabajtową pamięć flash, na której można zapisywać filmy, zdjęcia czy programy.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Measy U1A łączy się z siecią bezprzewodowo. Pozwala m.in. na odtwarzanie multimediów bezpośrednio z serwera DLNA lub pamięci masowej typu NAS. Obsługuje przy tym wszystkie popularne rodzaje plików. Nawet te w rozdzielczości HD 1080p. Ponadto, dzięki platformie Android, Measy U1A oferuje cały szereg funkcji dodatkowych, jak np. możliwość przeglądania Internetu, odbierania poczty elektronicznej czy korzystania z komunikatorów internetowych. W zestawie z urządzeniem znajduje się zasilacz sieciowy oraz przewód USB.

Measy U1A posiada 24-miesięczną gwarancję producenta i jest już dostępny w polskich sklepach, w sugerowanej cenie detalicznej 199 PLN brutto.

źródło: measy/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe