agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Memento - ergonomiczne nowości Case Logic dla fotografów i użytkowników kamer sportowych

Memento - ergonomiczne nowości Case Logic dla fotografów i użytkowników kamer sportowych

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2015-04-08 10:07:52

W ofercie firmy Case Logic pojawiła się nowa seria toreb na sprzęt foto, przeznaczonych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych fotografów - Memento. W jej skład wchodzą futerały na kamery sportowe, torby na aparaty DSLR oraz kompakty, a także ergonomiczne torby na aparaty systemowe (bezlusterkowce) oraz tzw. megazoomy. Wszystkie nowości zaprojektowano tak, by były maksymalnie wygodne w codziennym użytkowaniu i zapewniały wysoki poziom bezpieczeństwa przenoszonego sprzętu. 

Dla użytkowników GoPro oraz innych kamer sportowych przeznaczone są futerały Action Cam Organizer Case oraz Action Cam Organizer Case Plus - oba mogą pomieścić po dwie kamery oraz akcesoria do nich (elastyczne przegrody wewnętrzne ułatwiają zachowanie porządku i zapewniają wygodny dostęp do zawartości futerału). Model Action Cam Organizer Case Plus dodatkowo wyposażony jest w specjalną przegrodę na okablowanie, karty SD, instrukcje i inne przedmioty. Posiadaczy aparatów DSLR powinny zainteresować dwie nowości z rodziny Case Logic Memento: torba na ramię Compact DSLR oraz kabura Compact DSLR Holster. Obydwie pomieszczą podstawowy zestaw sprzętu i mają miękko wyściełane ścianki, zapewniające bezpieczeństwo aparatom oraz akcesoriom. Torba na ramię Compact DSLR dodatkowo wyposażona jest w regulowaną, elastyczną przegrodę, która umożliwia użytkownikowi idealne dopasowanie wnętrza do jego potrzeb. Atutem kabury Compact DSLR jest z kolei wygodny dostęp z góry do wnętrza - dzięki temu możliwe jest błyskawiczne wyjęcie z niej aparatu.

Nową kolekcję Case Logic uzupełniają rozwiązania stworzone z myślą o aparatach kompaktowych, a także bezlusterkowcach i tzw. megazoomach - czyli futerały Point & Shoot Camera Case i Compact System/High Zoom Camera Case. Ich projektanci skupili się na zapewnieniu użytkownikom zarówno odpowiedniej przestrzeni na ich sprzęt, jak i wysokiego poziomu ochrony. Futerały wykonane są z odpornego na zużycie i uszkodzenia materiału, zaś wewnętrzne kieszenie ułatwiają zachowanie porządku i wygodne przenoszenie akcesoriów.

Kluczowe cechy produktów z serii Case Logic Memento:

 

  • Minimalistyczne wzornictwo i doskonałe materiały
  • Gruba warstwa wyściełająca zapewnia bezpieczeństwo
  • Miękkie przegrody wewnętrzne umożliwiające konfigurowanie wnętrza toreb
  • Regulowane paski
  • Boczne kieszenie ułatwiają przechowywanie akcesoriów
  • Możliwość przypięcia do paska.

źródło: caselogic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe