agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Microsoft prezentuje nowe urządzenia i akcesoria Surface opracowanych z myślą o Windows 11

Microsoft prezentuje nowe urządzenia i akcesoria Surface opracowanych z myślą o Windows 11

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2021-09-23 13:36:01

U progu premiery systemu Windows 11, prezentujemy największe w historii rozszerzenie oferty Surface o nowe urządzenia. Dzięki wykorzystaniu wyświetlaczy PixelSense, pióra wykonanego w nowej technologii, wysokiej klasy mikrofonów i kamer, potężnych procesorów i zróżnicowanych obudów, nowe urządzenia Surface zaprojektowano tak, by przenieść innowacyjny charakter Windows na wyższy poziom.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nasza nowa linia obejmuje:

  • Surface Laptop Studio – nowe podejście do naszego potężnego laptopa.
  • Rozwinięcie rodziny urządzeń 2 w 1 Surface Pro 8, Surface Go 3 oraz Surface Pro X
  • Surface Slim Pen 2 – pióro przenoszące cyfrowe notatki na zupełnie nowy poziom dzięki haptycznym wibracjom.
  • Zestaw nowych akcesoriów, stanowiących odpowiedź na inkluzywność społeczną i zrównoważone wytwarzanie produktów.

Surface Laptop Studio

Zaprojektowany z myślą o idealnej współpracy z systemem Windows 11, nowy Laptop Studio jest najmocniejszym urządzeniem z linii Surface, jakie do tej pory stworzyliśmy. To kulminacja innowacji Surface wprowadzanych na przestrzeni lat – zawiasy, procesor oraz wiele więcej. Wykorzystaliśmy wszystko, co najlepsze w Surface w jednym urządzeniu. Komputer ten został stworzony, jako idealne narzędzie dla deweloperów, profesjonalistów z branży kreatywnej, weekendowych graczy i projektantów. W jednym urządzeniu łączy moc sprzętów stacjonarnych, mobilność laptopa oraz możliwości kreatywne.

Surface Laptop Studio został wyposażony w ultra-trwały zawias Dynamic Woven, który ułatwia przechodzenie do różnych trybów pracy.

  • W trybie laptopa, zapewnia komfort pisania dzięki pełnowymiarowej klawiaturze oraz touchpadowi Precision Haptic.
  • W trybie Stage, 14.4” ekran dotykowy PixelSense jest wysunięty do przodu, oferując układ do grania, streamowania czy prowadzenia prezentacji dla klientów. Ukryta klawiatura potęguje efekt wizualny i pozwala wykorzystać potencjał ekranu, do interakcji z którym posłużą Surface Slim Pen 2, bezpośredni dotyk czy touchpad.
  • W trybie Studio otrzymujemy optymalną powierzchnię do rysowania, pisania czy innych kreatywnych zastosowań.

Dodatkowo, na pióro Surface Slim Pen 2 przygotowano miejsce pod klawiaturą, gdzie jest mocowane za pomocą magnesu. Jednocześnie akcesorium ładuje się, by być pod ręką, zawsze gdy nadejdzie inspiracja[1]. Korzystając z tego wszechstronnego laptopa użytkownicy mogą uwolnić swoją wyobraźnię, niezależnie od tego czy projektują aplikacje, renderują wideo czy streamują dynamiczne gry. Z procesorem Intel® Core™ H35 11. generacji i kartą graficzną NVIDIA® GeForce® GPU Surface Laptop Studio posiada moc, by z łatwością poradzić sobie z każdym zadaniem.

Surface Laptop Studio jest dostępny w przedsprzedaży na wybranych rynkach.

Surface Pro 8

Ta nowa odsłona naszego kultowego urządzenia 2 w 1 stanowi największy krok naprzód od czasów Pro 3. Surface Pro 8 jest ponad dwa razy szybszy od poprzednika. Wyposażono go w procesory Intel® Core™ 11. Generacji i dwa porty Thunderbolt 4. Co więcej, zbudowano go na platformie Intel® Evo™. Wszystkie te cechy – wraz z systemem Windows 11 i nawet 16 godzinami pracy baterii[2] – sprawiają, że Surface Pro 8 to najpotężniejsze urządzenie 2 w 1 dostępne na rynku.

Surface Pro 8 wyposażono w wyrazisty, 13-calowy ekran dotykowy PixelSense – praktycznie pozbawiony ramek. Dzięki technologii Dolby® Vision™ i Adaptive Color Technology użytkownik może cieszyć się realistycznymi wrażeniami obrazu bez szkody dla wzroku. Jest to najbardziej zaawansowany technicznie wyświetlacz, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Pro 8 to idealne urządzenie hybrydowe, oferujące użytkownikom dynamiczny tablet do pracy w podróży i doskonałe urządzenie do pracy w domu. Potężna kamera 5 MP z przodu, kamera 10 MP-4K z tyłu, dźwięk Dolby® Atmos™ i dwa mikrofony studyjne dalekiego zasięgu sprawią, że obraz i brzemiennie będą krystalicznie czyste.

Nowa klawiatura Surface Pro Signature umożliwia przechowywanie i ładowanie pióra Surface Slim Pen 2. Dzięki temu jest ono zawsze gotowe do pracy, gdy tylko pojawi się wena. Dzięki częstotliwości odświeżania ekranu 120 Hz, wrażenia z pracy piórem będą lepsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Surface Pro 8 jest od dziś dostępny w przedsprzedaży na wybranych rynkach.

Surface Slim Pen 2

Prosta i przyjemna obsługa pióra cyfrowego sprawia, że można zapomnieć o technologii stojącej za nim. Dzięki Slim Pen 2 użytkownik intuicyjnie rozpoczyna rysować po ekranie, dając się wciągnąć w proces twórczy. Dziś jesteśmy podekscytowani mogąc wykonać kolejny milowy krok – sprawić, by cyfrowe rysowanie było jeszcze bardziej naturalne.

Dzięki zerowej sile nacisku i minimalnej latencji Surface Slim Pen 2 zapewnia jeszcze większą precyzję i kontrolę tworzenia. Zaprojektowana na nowo, ostrzejsza końcówka umożliwia dokładne odręczne pisanie, cieniowanie czy szkic. Pióro automatycznie ładuje się dzięki magnetycznemu mocowaniu do Laptopa Studio czy po położeniu na klawiaturze Surface Pro Signature.

Surface Slim Pen 2 wykorzystuje nowe możliwości Windows 11 oraz autorskiego procesora Microsoft G6, wykorzystanego w Surface Pro 8 i Surface Laptop Studio. W efekcie pióro wysyła sygnały dotykowe tworzące wrażenie pracy na papierze. Wbudowany silnik haptyczny aktywuje się, by zapewnić naturalne odczucia podczas notowania i rysowania. Jest to subtelna interakcja, dająca ogromną różnicę. Sygnały dotykowe zapewniają informacje zwrotne podczas wykonywania naturalnych gestów, takich jak zaznaczanie kółkiem w aplikacjach Microsoft 365 oraz używanie narzędzi w programie Adobe Fresco.

Surface Pro X

Rok temu zaprezentowaliśmy smukły i lekki Surface Pro X z łącznością LTE, wyposażony w procesor Microsoft SQ2 ARM. Ten produkt połączył wszechstronności Surface Pro z nowym poziomem wydajności energetycznej i łączności. Teraz, wraz z Windows 11 i natywnie wbudowaną emulacją 64-bit jeszcze więcej aplikacji będzie w zasięgu ręki. Microsoft Teams i Office zostały zoptymalizowane dla architektury ARM, podobnie jak np. Adobe Photoshop i Lightroom. Z kolei z nowym modelem tylko z łącznością Wi-Fi oferujemy smukły design i cały dzień pracy na baterii[3] w przystępnej cenie wyjściowej, oferując wszechstronność i wybór jeszcze większej liczbie klientów.

Surface Go 3

Najmniejszy, przenośny Surface 2 w 1 to idealne rozwiązanie do codziennych zadań, pracy domowej i zabawy. Zaprojektowany, by w pełni wykorzystać możliwości systemu Windows 11, jest o 60 proc. szybszy od poprzednika dzięki procesorowi Intel Core i3. Urządzenie to oferuje opcjonalną łączność LTE AdvanTced3, baterię zapewniającą pracę przez cały dzień[4] i wbudowany pakiet Microsoft security. Go 3 jest konwertowalny z tabletu do laptopa, a ponadto obsługuje cyfrowe pióro i ekran dotykowy. 

Waga komputera to niewiele ponad 0.5 kg. Wyposażony został w kamerę 1080p, najlepsze w swojej klasie mikrofony studyjne, Dolby Audio oraz 10.5-calowy ekran dotykowy. To świetny sposób, by pracować w sieci wraz ze znajomymi, czy grać w dowolnym miejscu.

Surface Go 3 z WiFi dostępny jest w przedsprzedaży na wybranych rynkach. Model LTE trafi do sprzedaży w nadchodzących miesiącach.

Produkty Surface zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu klientom wrażeń i doświadczeń, na których polegają klienci Microsoft. Każde urządzenie oferuje, najwyższej jakości materiały, niesamowite możliwości wprowadzania tekstu, komfortowo rozmieszczone kamery i współczynnik proporcji ekranu 3:2 dla idealnie skalowanych dokumentów. Nowe urządzenia i akcesoria pozwalają użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości Microsoft 365, Teams, Edge, Game Pass oraz wielu innych usług. Dzięki Windows 11 nowe urządzenia Surface pozwalają korzystać z rozwiązań stworzonych w oparciu o przemyślany design sprzętu i oprogramowania.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe