agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Miele i The Invisible Kitchen

Miele i The Invisible Kitchen

2016-04-06 11:31:52

Nowoczesne technologie, design, najlepsi szefowie kuchni, wielowymiarowe doświadczenie kulinarne - spójne połączenie tych wątków już wkrótce zaowocuje imponującym projektem „The Invisible Kitchen” firmy Miele. To prezentacja, w której intuicyjna technologia spotyka się z designem przyszłości. Projekt zaprezentowany zostanie w najmodniejszym miejscu Mediolanu - strefie Zona Tortona podczas targów Eurocuccina w dniach 12-17 kwietnia 2016, w godzinach 10:00 - 17:00.

Kierując się motto „Immer besser” - „Zawsze lepiej”, firma Miele podczas tegorocznych targów Eurocucina przedstawi gościom nie tylko imponującą gamę nowości produktowych. Równolegle do regularnej ekspozycji (A14/A20, FTK, hala nr 11), Miele po raz pierwszy zaprezentuje spektakularną „The Invisible Kitchen” w Zona Tortona - światowej sławy miejscu spotkań projektantów i architektów. To tutaj rozpocznie się Państwa fascynująca podróż po kuchni przyszłości - wyposażonej w technologie sieciowe i funkcje, które mogą zostać wprowadzone w produktach rynkowych w ciągu zaledwie kilku lat.

Projektowi  „The Invisible Kitchen”  daleko będzie do typowej prezentacji, gdyż odwoła się on do emocji. Firma Miele zaprezentuje pionierskie spojrzenie na zintegrowanie zarówno istniejących, jak i futurystycznych technologii. Ekspozycja skupi się na idei wprowadzania wizjonerskich rozwiązań do naszej kuchni i wynoszenia kulinarnej kreatywności na nowe poziomy - to platforma stworzona w celu wymiany myśli, podjęcia dyskusji i zaczerpnięcia inspiracji.

 „Niewidzialna kuchnia” redefiniuje każdy krok podejmowany w procesie gotowania - od momentu uczucia głodu aż do sytości - ściśle łącząc ze sobą wszystkie te etapy. Spektakularna kuchnia przyszłości służy bowiem wsparciem nie tylko podczas gotowania, ale zwraca również uwagę na czas spędzany poza przestrzenią naszych domów. Dzięki innowacjom technologicznym oraz stale postępującej digitalizacji wszyscy jesteśmy połączeni. Możemy na bieżąco wymieniać się informacjami na temat używanych do gotowania składników, dzielić pomysłami na ich najlepsze przyrządzanie oraz wspólnie doświadczać nowych poziomów kulinarnej satysfakcji.

Kuchnia to niezwykłe miejsce, w którym spotykają się najbliżsi i gdzie aspirujący kucharze przychodzą eksperymentować. „The Invisible Kitchen” zaprezentuje Państwu gotowanie przyszłości - w bardziej bezpiecznym, zdrowszym i pełnym inspiracji sercu domu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do Zona Tortona na równoległej do lokalizacji targów „Emporio 31” (Via Tortona 31) w godzinach 10:00 - 17:00 od 12 do 17 kwietnia br.

Więcej informacji i inspiracji na temat „The Invisible Kitchen” znajdą Państwo pod adresem:  https://theinvisiblekitchen.miele.com

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe