agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Miele prezentuje nowe urządzenia FashionMaster 3.0

Miele prezentuje nowe urządzenia FashionMaster 3.0

MAŁE AGD / Żelazka i akcesoria do prasowania / 2016-10-26 10:55:20

FashionMaster 3.0  to połączenie nowoczesnego designu, kompaktowej obudowy oraz wszystkiego, co potrzebne, by osiągnąć znakomite rezultaty prasowania. Ten innowacyjny system prasowania parowego zapewnia wysoką efektywność przy jednoczesnej oszczędności czasu. Łączy w sobie funkcje i rozwiązania technologiczne, które zapewniają także najwyższy komfort użytkowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wyjątkowe żelazko SoftCare ze stopą o strukturze plastra pszczelego miodu to sekret skutecznego i bezpiecznego prasowania nawet najdelikatniejszych tkanin. W przeciwieństwie do standardowych  urządzeń, cienka warstwa pary o ciśnieniu do 4 barów (model B 3847) oraz do 3,5 barów (model B 3312), powstająca pod stopą żelazka sprawia, że urządzenie delikatnie i płynnie przesuwa się po ubraniu, pozostawiając tkaninę doskonale wygładzoną. Dzięki połączeniu żelazka SoftCare, Aktywnej deski i równomiernie rozprowadzanej pary FashionMaster 3.0 doskonale sprawdzi się podczas prasowania grubych tkanin czy też wielu warstw jednocześnie.

Łatwy w obsłudze panel sterujący z funkcją pamięci, dwustopniowy system składania i rozkładania oraz możliwość regulacji wysokości zapewniają najwyższy komfort obsługi urządzenia. Dodatkowo, nowe modele FashionMaster 3.0 zostały wyposażone w wyświetlacz LCD, który na bieżąco informuje o stanie urządzenia, pokazuje wskazówki dotyczące procesu odkamieniania, a także ułatwia ustawianie twardości wody.

Maksymalną wygodę oraz profesjonalne rezultaty gwarantuje Aktywna deska do prasowania z wbudowaną dmuchawą. To nieoceniona pomoc przy prasowaniu ubrań wykonanych np. z angory lub falban - nie wymaga nacisku oraz nie zostawia nieestetycznych śladów. Wystarczy uruchomić tryb nadmuchiwanie, który stworzy specjalną poduszkę powietrzną dla najbardziej wrażliwych tkanin.

Do zadań specjalnych przeznaczony jest model B 3847, wyposażony w Steamer ze specjalną nakładką szczotkową, która w profesjonalny sposób prostuje zagniecione włókna sukien, marynarek, czy zasłon. Idealnie nadaje się do prasowania wiszących tkanin, a dodatkowo może być używany, gdy urządzenie jest złożone.

Wprowadzając nowe modele systemu do prasowania FashionMaster, firma Miele zadbała także o bezpieczeństwo użytkowników. Urządzenia wyposażone zostały w funkcję CoolDown, dzięki której żelazko wyłączy się automatycznie po 3 minutach bezruchu, oraz w funkcję Auto-Off, która wyłączy cały system po 25 minutach nieużywania.  

FashionMaster 3.0 to innowacyjny system prasowania parowego, dzięki któremu prasowanie już nigdy nie będzie nieprzyjemnym obowiązkiem.

  • Cena brutto FashionMaster B 3847 - 7 990,00
  • Cena brutto FashionMaster B 3312 - 6 490,00

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe