agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Miele przedstawia Range Cooker

Miele przedstawia Range Cooker

DUŻE AGD / Piekarniki / 2017-08-28 14:52:00

Niedzielne, słoneczne popołudnie, piękny, duży dom z ogrodem, a w nim okazała kuchnia wypełniona gośćmi i aromatami wypiekanych potraw… Dopełnieniem tego obrazu jest Range Cooker - wolnostojące, ekskluzywne urządzenia kuchenne Miele, które umożliwiają przygotowywanie smacznych dań dla dużej rodziny czy na domowe przyjęcia. Te wielofunkcyjne urządzenia, składające się m.in. z płyty grzewczej oraz, w zależności od wybranego modelu, z piekarnika, piekarnika z kuchnią mikrofalową i szuflady do podgrzewania, dzięki elementom wykończeniowym ze stali oraz charakterystycznej formie doskonale wpisują się w aktualne trendy we wnętrzarstwie. Range Cooker oraz perfekcyjnie dopasowane wyciągi Range Hood będą stanowiły serce dużej przestrzeni kuchennej w loftowych i klasycznych wnętrzach, wypełnionej zapachami i atmosferą wspólnego gotowania.

W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy, mamy do wyboru dwa urządzenia Range Cooker: o szerokości 92 cm (model HR 1936 G) lub 122 cm (model HR 1956 G). Do dużych kuchni przeznaczone jest urządzenie o szerokości 122 cm, które oprócz płyty gazowej wyposażonej w 6 palników o mocy od 2300 do 4100 W, posiada także funkcjonalny piekarnik o pojemności 43 l z kuchnią mikrofalową, piekarnik o pojemności 85 l oraz szufladę do podgrzewania Gourmet z funkcją Pieczenie delikatne, w której przygotujemy delikatne i soczyste mięso, utrzymamy w cieple przygotowane potrawy lub też podgrzejmy naczynia. W mniejszych kuchniach sprawdzi się Range Cooker o szerokości 92 cm wyposażony w piekarnik elektryczny o pojemności aż 150 l i płytę z czterema palnikami gazowymi o mocy od 2300 do 4100 W. Bez problemu przygotujemy w nim w całości indyka oraz wiele innych dużych wypieków.  W obu urządzeniach zastosowano powierzchnię do smażenia Griddle o mocy 4000 W.

Komfort

Urządzenia Range Cooker swoim designem wpisują się w przestrzenie w stylu loftowym, ale świetnie wyglądają także w tych urządzonych np. w stylu prowansalskim. Zostały wyposażone w wiele rozwiązań Miele, dzięki którym gotowanie i spędzanie czasu w kuchni z rodziną czy przyjaciółmi przy wspólnym gotowaniu jest prawdziwą przyjemnością. Komfort obsługi i ciekawe wzornictwo urządzeń podkreśla wysuwany panel z wyświetlaczem dotykowym M Touch zapewniającym intuicyjną obsługę urządzenia. Po włączeniu urządzenia lub wciśnięciu przycisku dotykowego panel obsługi wysuwa się automatycznie. Obsługę urządzenia ułatwiają także elegancko podświetlane pokrętła, które informują o aktywnych ustawieniach. Dodatkowo pełnią także funkcję zabezpieczającą - na podstawie pozycji regulatora w prosty sposób można sprawdzić, czy palnik został prawidłowo wyłączony po zakończeniu gotowania. Ciekawym rozwiązaniem jest także ergonomiczny obracany uchwyt zapewniający komfortowe otwieranie i zamykanie drzwi.

Pieczenie w wersji maxi

Range Cooker dzięki swoim rozmiarom i zastosowanym rozwiązaniom technologicznym daje wiele możliwości spełniania kulinarnych ambicji. Piekarniki w urządzeniach Range Cooker wyposażone są w funkcjonalne programy, dzięki którym przygotowanie dań będzie jeszcze prostsze i przyjemniejsze, m.in. Pieczenie Plus, Pieczenie delikatne czy funkcja Crisp. Range Cooker został także wyposażony w opatentowany przez Miele bezprzewodowy pieczeniomierz, który informuje, kiedy mięso, ryby, czy drób będą gotowe oraz ruszt obrotowy grilla. Dodatkowo urządzenie Range Cooker o szerokości 122 cm oferuje programy automatyczne w piekarniku z kuchnią mikrofalową, dzięki którym przygotujemy ponad 100 dań kuchni międzynarodowej bez konieczności ręcznego wybierania temperatury, czasu, czy programu. Model ten, oprócz standardowego piekarnika, wyposażony został w piekarnik z kuchnią mikrofalową. Znajdziemy tu także Flexi Clip w piekarniku, co jeszcze bardziej podnosi funkcjonalność urządzenia. Ponadto czyszczenie pirolityczne i akcesoria PyroFit ułatwiają utrzymanie urządzenia w czystości - komora piekarnika i jego wyposażenie czyszczone są automatycznie pod wpływem wysokiej temperatury.

Perfekcyjny duet

Do każdego Range Cookera Miele oferuje dopasowany pod względem designu jak i funkcjonalności wyciąg kuchenny Range Hood. Użytkownicy mają do wyboru dekoracyjny wyciąg przyścienny lub wyciąg kominowy. Wszystkie wyciągi działają w obiegu otwartym, przy czym wyciąg przyścienny dla urządzenia o szerokości 92 cm może działać także w obiegu zamkniętym. Wyciągi Range Hoods najlepsze efekty uzyskują dzięki filtrom tłuszczu Baffle wykonanym ze specjalnej, wysokiej jakości stali szlachetnej, które można myć w zmywarce. Wyciągi Range wyposażone są w charakterystyczne pokrętła w industrialnym stylu, które uzupełniają jednorodne wzornictwo Range Cookers. Urządzenia posiadają również czujnik temperatury, który chroni przed wytworzeniem wysokiej temperatury i w razie potrzeby przełącza automatycznie wyciąg w tryb Booster. Bezpieczeństwo i łatwe czyszczenie Range Hoods zapewnia Miele CleanCover, która zapobiega kontaktowi z elektroniką i silnikiem.

Dodatkowym elementem z rodziny Range w ofercie Miele jest specjalny front dekoracyjny, dzięki któremu każdą zintegrowaną zmywarkę Miele dopasujemy do wzornictwa Range. 

Urządzenia Range Cooker w połączeniu z wyciągami Range Hoods to odpowiedź Miele na zapotrzebowanie na urządzenia przeznaczone do dużych przestrzenni kuchennych, skupiających domowników aktywnie uczestniczących w gotowaniu.

Cenny detaliczne brutto:

  • Range Cooker, 93 cm - HR 1936 G - 49 490
  • Range Cooker, 122 cm  - HR 1956 G - 74 990

źródło: miele/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe