agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Mikrofalówka to nie tylko popcorn!

Mikrofalówka to nie tylko popcorn!

DUŻE AGD / Kuchenki mikrofalowe / 2016-11-24 11:05:07

Smaczne, niebanalne śniadanie, warzywa gotowane na parze albo wymyślny deser? Specjalne autoprogramy gotowania w nowej linii kuchenek mikrofalowych marki Zelmer, pozwolą na szybkie i łatwe przygotowanie smacznych dań i przekąsek.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Popcorn i odgrzewanie dań - z tym najczęściej kojarzymy kuchenkę mikrofalową. Mało kto wyobraża sobie przygotowanie w niej np. łososia na parze z pomidorową salsą, czy brokułów z parmezanem i cytryną. Dla właścicieli nowych kuchenek mikrofalowych Zelmer nie ma nic prostszego. Wykorzystując osiem autoprogramów gotowania przygotowanie smacznych przekąsek i potraw w natłoku codziennych obowiązków jest wyjątkowo łatwe i szybkie. Możliwości jest wiele, a poza znanym ciastkiem czekoladowym w kubku, możemy też przyrządzić gruszki w białym winie z wanilią i czekoladową posypką czy warzywa gotowane na parze w specjalnym naczyniu przystosowanym do mikrofalówki, które standardowo dołączane jest do modelu ZMW2134B.

 

Jak zwykle niezawodnie

Wnętrze nowych mikrofalówek pokryte jest odporną na zarysowania, antybakteryjną powłoką EasyClean. Jest to specjalna emalia ceramiczna o strukturze wzorowanej na powierzchni liści lotosu. Dzięki temu wszelkie zabrudzenia nie przywierają i są łatwe do usunięcia. Urządzenia wyposażone są również w tryb ECO, który pozwala oszczędzać energię w trybie czuwania. Już po upływie ok. 1 minuty od ostatniej aktywności następuje całkowite wyłączenie wyświetlacza i oświetlenia kuchenki. Intuicyjną obsługę zapewnia czytelny wyświetlacz i przyjazne menu, a zastosowanie najwyższej jakości materiałów i szklanych drzwiczek sprawi, że każda kuchnia nabierze smakowitego charakteru.

Nowe mikrofalówki Zelmer:

  • powłoka EasyClean
  • funkcja ChildLock
  • 8 automatycznych programów gotowania
  • funkcja gotowania kombinowanego (połączenie mikrofal i grilla)
  • Modele: ZMW2131B, ZMW3105B, ZMW2134B, ZMW3104W

źródło: zelmer/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe