agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Miksowanie i gotowanie w jednym urządzeniu

Miksowanie i gotowanie w jednym urządzeniu

MAŁE AGD / Blendery / 2016-11-18 13:15:00

Nowy blender Philips umożliwia miksowanie i rozdrabnianie oraz gotowanie potraw w jednym urządzeniu. Blender z funkcją gotowania posiada cztery wstępnie ustawione programy oraz tryb ręczny do samodzielnego sterowania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Chciałabyś przygotowywać zupy i sosy w jednym urządzeniu od A do Z - bez konieczności miksowania w pojemniku, a następnie przekładania zawartości do garnka w celu podgrzania? Z nowym blenderem Philips Avance HR2099 jest to możliwe! Wszystko dzięki dodatkowej funkcji gotowania.

Blender HR2099 jest wyjątkowo skuteczny w miksowaniu i rozdrabnianiu składników. Wszystko dzięki innowacyjnej technologii wykorzystującej 6-ramienne ostrze ProBlend. Blender może działać na 4 różnych prędkościach. Ale to urządzenie spełnia nie tylko standardowe funkcje blendera, w którym możesz przyrządzić, np. zdrowy koktajl lub gładki sos, ale dodatkowo pozwala szybko przygotować np. zupę. Dzbanek blendera o pojemności 2l jest wykonany z dobrej jakości szkła, które jest odporne na zarysowania i wysoką temperaturę. Możesz też najpierw ugotować warzywa, a potem od razu je zblendować w tym samym urządzeniu i podać jako zupę krem, gdyż blender rozdrabnia zarówno gorące, jak i zimne składniki. Wszystko to pozwala przyspieszyć i ułatwić przygotowywanie posiłków dla Ciebie i Twojej rodziny.   [[[zdjecie,21310,duze]]]

Jak przebiega gotowanie w blenderze z funkcją gotowania? Urządzenie ma cztery wstępnie ustawione programy, które pozwalają na uzyskanie doskonałych rezultatów w 25 minut. Dodatkowo dostępny jest ręczny tryb gotowania z możliwością ustawienia czasu i temperatury na 60°C, 80°C lub 100°C.

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe