agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Mionix SARGAS - podkładki w każdym rozmiarze

Mionix SARGAS - podkładki w każdym rozmiarze

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Inne / 2015-11-26 10:20:33

Mionix zapowiedział kompletnie nową serię podkładek SARGAS. Zadebiutują one już 26 listopada podczas odbywającego się w Szwecji festiwalu Dreamhack Winter, który jest jednym z największych tego typu wydarzeń na świecie. Jak ma wyglądać odnowiona seria?

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Do tej pory podkładki z serii Sargas występowały w czterech rozmiarach - 320, 400, 450, a największe - 900. Teraz linia ma być jeszcze bardziej rozbudowana. Wprowadzono zmienne nazewnictwo, bazujące na uniwersalnych oznaczeniach rozmiarów, od S po XXL. I to właśnie największa podkładka wzbudza najwięcej zainteresowania. Jej imponujące rozmiary (120x50 cm) powodują, że można zamienić całe biurko w jedną wielką podkładkę.

„Rozwijając linię podkładek SARGAS, kontynuujemy historię sukcesu jednych z najbardziej popularnych podkładek materiałowych i dostarczymy graczom całą gamę jej rozmiarów” - powiedział  Christoffer Suess, V-ce Szef Marketingu Mionix. „Duże możliwości wyboru rozmiaru powodują, że możemy zapewnić doskonałej jakości podkładki zarówno tym, którzy mają niewiele miejsca na biurku, jak i pragnącym podkładek o rozmiarach całego biurka. Wszystko by zagwarantować niesamowite doznania podczas gry” - dodał. 

Nowe podkładki zrobione będą ze specjalnie tkanej mikrofibry, tak by zapewnić jak najlepsze działanie zarówno optycznym jak i laserowym myszkom. Dodatkowo ich powierzchnia będzie w pełni wodoodporna i wzmocniona, dzięki czemu zwiększy się jej wytrzymałość i możliwość bezproblemowego czyszczenia. Boki podkładki będą przycinane laserowo, tak by uniknąć uszkodzeń na krawędziach.  

Na polskim rynku podkładki powinny znaleźć się w sprzedaży w II połowie grudnia b.r.

źródło: mionix/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe