agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Mobilna technologia w twoim domu z tabletem DGM

Mobilna technologia w twoim domu z tabletem DGM

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2017-10-17 10:08:24

Marka DGM oferuje 8-calowym tablet z procesorem Quad Core, zainstalowanym systemem Android 5.1. oraz wielofunkcyjnym dotykowym panelem Multi Touch w cenie 299 zł. Urządzenie dostępne jest w sieci sklepów Auchan.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Tablet T-819QI wyposażono w procesor Quad Core - Cortex A7 o częstotliwości 1.2 GHz oraz pamięć RAM o pojemności 1 GB, co pozwala na swobodną pracę oraz korzystanie z różnych aplikacji. Pamięć flash o pojemności 8 GB ułatwia szybki dostęp do potrzebnych danych. Dodatkowo można oczywiście użyć karty micro SD o pojemności nawet do 32 GB. Dzięki temu można sprawnie wgrać do niego pliki z aparatu fotograficznego, kamery, laptopa czy nawigacji. Procesor graficzny Mali-400MP2 pozwala oglądać obrazy w dobrej jakości, w intensywnych barwach.

- Rynek tabletów ciągle się rozwija, więc firma DGM postanowiła dostarczyć użytkownikom 8-calowy, łatwy w obsłudze model. Nasz tablet przeznaczony jest dla osób, które potrzebują podręcznego urządzenia, pomocnego w nauce, w pracy, w codziennym życiu, za przystępną cenę. Z jednej strony można na nim przygotować dokumenty potrzebne na uczelnię czy do biura, a z drugiej zaczerpnąć rozrywki oglądając filmy czy słuchając muzyki - mówi Krystian Zieliński, ‎odpowiedzialny za dział sprzedaży DGM w Polsce.

Istotnym elementem jest tutaj system Android 5.1, który wyróżnia się ulepszoną wydajnością, większą ochroną danych w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia oraz lepszym zarządzaniem baterią. Android gwarantuje również dostęp do platformy Google Play, z której można pobierać dodatkowe aplikacje.

Wmontowane w nim kamery - tylna 2,0 MPix i przednia 0,3 MPix pozwalają na wykonanie szybkich zdjęć i prowadzenie wideorozmów poprzez komunikatory internetowe. Dzięki wbudowanej baterii 3000 mAh użytkownik może pozwolić sobie na kilkugodzinną, nieprzerwaną pracę - bez obawy o dostęp do prądu. 

Tablet obsługuje najpopularniejsze formaty wideo, audio i fotograficzne, m.in. AVI, MOV, XVID, MP3, WAV, JPG, JPEG, GIF oraz formaty ebooków - TXT, LRC, PDF, EPUB.

Tablet daje użytkownikowi praktyczne możliwości: może korzystać z bezprzewodowego internetu zawsze wtedy, gdy jest w zasięgu sieci WiFi. Ponadto za łączność odpowiada tutaj moduł Bluetooth. Tablet posiada wzmacniacz stereo i wbudowany mikrofon. Użytkownik ma dostęp do wejścia micro USB oraz gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

  • Tablet dostępny jest w sklepach Auchan w cenie 299 zł.

źródło: dgm/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe