agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Mobilny hotspot LTE M7200 - bezprzewodowy dostęp do Internetu  nawet dla 10 urządzeń jednocześnie

Mobilny hotspot LTE M7200 - bezprzewodowy dostęp do Internetu nawet dla 10 urządzeń jednocześnie

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2018-04-25 13:14:31

Każdy, kto lubi podróżować wie, że dostęp do Internetu pozwala zająć czas i przejechać niepostrzeżenie nawet kilkaset kilometrów. Niestety, w środkach transportu, nie zawsze jest WiFi. Rozwiązaniem jest mobilny hotspot TP-Link M7200, obsługujący połączenia LTE. Dzięki temu niewielkiemu urządzeniu można podłączyć do Internetu bezprzewodowo nawet 10 urządzeń jednocześnie, wykorzystując tylko jedną kartę SIM. Tablety, smartfony i inne sprzęty mobilne będą działały wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba. Można oczywiście udostępniać Internet z telefonu, ale M7200 pozwala oszczędzić baterię smartfona, który może przydać się np. do robienia zdjęć lub zamówienia taksówki. W pełni naładowany akumulator hotspota M7200, o pojemności 2000mAh, wystarcza na 8 godzin nieustannej pracy. M7200 jest także znakomitym rozwiązaniem w przypadku podróży zagranicznych. Aby nie płacić za transfer danych, wystarczy włożyć do urządzenia kartę pre-paid  od lokalnego operatora i po prostu korzystać z Internetu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Mobilne urządzenie LTE M7200 jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w serii mobilnych hotspotów od TP-Link. Z pewnością nie obciąży nadmiernie budżetu osób, które będą mogły korzystać z sieci w czasie wyjazdów lub podczas wyszukiwania i oglądania w Internecie różnych treści. Konfiguracja M7200 jest bardzo łatwa i błyskawiczna - wystarczy włożyć kartę SIM, włączyć
i zarządzać nim poprzez aplikację tpMiFi, dostępną na urządzenia mobilne.

Specyfikacja techniczna urządzenia jest dostępna na stronie TP-Link. Mobilny hotspot LTE M7200 jest dostępny w sprzedaży i objęty został 24-miesięczną gwarancją.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe