agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
MODECOM FreeWAY MX2 - mała skrzyneczka z wielkimi możliwościami

MODECOM FreeWAY MX2 - mała skrzyneczka z wielkimi możliwościami

GPS / 2010-12-28 09:43:00

MODECOM FreeWAY MX2 jest nowoczesnym urządzeniem nawigacji satelitarnej GPS, które łączy w sobie szybkość działania z elegancką formą oraz intuicyjną obsługą i ciekawymi funkcjami dodatkowymi. Produkt został wyposażony w wydajny, dwurdzeniowy procesor SiRF Atlas IV, który zapewnia efektywne przetwarzanie i obliczanie tras, pozwalając jednocześnie użytkownikowi cieszyć się dużymi możliwościami multimedialnymi.

Aby zapewnić optymalną pracę jednostki obliczeniowej producent wyposażył urządzenie w równie szybkie pamięci DDR (128 MB). Dzięki temu połączeniu możliwe jest uzyskanie płynnej obróbki danych oraz zachowanie dużej mocy obliczeniowej, niezbędnej do obsługi ciągle uaktualnianych map i dodatkowego oprogramowania. Komfort obsługi zapewnia również 5-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 480x272 pikseli, który oferuje dużą powierzchnię, niezbędną do czytelnego wyświetlania map oraz opcji programów. Producent wyposażył go w czujnik natężenia światła, który automatycznie koryguje jasność ekranu do panujących warunków oświetleniowych. Wpływa to na komfort korzystania z urządzenia gdyż zwiększa się czas, w którym prowadzący obserwuje drogę a także przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa jazdy. Znajdująca się na wyświetlaczu, dodatkowa powłoka podbija kontrast wyświetlanych treści i zapewnia wyraźny obraz nawet w słoneczny dzień.

[[[zdjecie,1122,prawa]]] MODECOM FreeWAY MX2 służy nie tylko do nawigacji. Oprócz czułego, 42-kanałowego układu SiRF 3i+ znajdziemy tu również szereg opcji i rozwiązań, które zwiększają jego możliwości. Ciekawym rozwiązaniem jest nietypowe zastosowanie modułu Bluetooth, który pozwala sparować urządzenie z telefonem komórkowym. Dzięki takiemu połączeniu możemy używać nawigacji jako niewielkiego tabletu z dostępem do Internetu, przeglądać strony www, nawiązywać połączenia, a nawet zarządzać kontaktami (import książki adresowej). Na uwagę zasługują również funkcje multimedialne. Wbudowany multi-player pozwala na odtwarzanie ulubionych plików audio-wideo, przeglądanie zdjęć, a nawet czytanie książek, które można zapisać w pamięci flash urządzenia (2 GB) lub na popularnych kartach microSD. Zastosowanie transmitera FM umożliwia bezpośrednie przesyłanie sygnału do radia samochodowego, które daje użytkownikom większą przestrzeń akustyczną. Podczas informowania kierowcy o konieczności manewru następuje odpowiednie wyciszenie tła muzycznego, tak aby prowadzący pojazd bez trudu dojechał do celu.

W komplecie z MODECOM FreeWAY MX2 użytkownik znajdzie poręczny uchwyt oraz ładowarkę samochodową, a także kabel Mini USB pozwalający na kopiowanie i instalowanie danych z komputera. Urządzenie dostępne jest w wersji z oprogramowaniem AutoMapa Polska XL lub AutoMapa Europa. AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych. AutoMapa to najdokładniejsze mapy Polski i Europy przygotowane przez liderów rynku map cyfrowych oraz najczęściej aktualizowany system nawigacji w Polsce. Urządzenie dostępne jest także bez dodatkowych map.

  • FreeWAY MX2: 359 zł brutto
  • FreeWAY MX2 + AutoMapa Polska XL: 559 brutto
  • FreeWAY MX2 + AutoMapa Europe: 769 zł brutto

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe