agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
MODECOM poszerza ofertę produktów Volcano

MODECOM poszerza ofertę produktów Volcano

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2017-02-14 13:45:00

Firma MODECOM - rodzimy producent sprzętu dla graczy wprowadza kolejne produkty do swojej nowej linii profesjonalnych produktów gamingowych MODECOM VOLCANO.

Uzbrajamy w technologię - tak brzmi slogan reklamowy linii produktów gamingowych MODECOM VOLCANO. Jak już zdążyliśmy sprawdzić, wszystkie produkty z nowej linii MODECOM VOLCANO są produktami klasy premium, przeznaczonymi zarówno dla profesjonalnych, jak i okazjonalnych graczy. Po ogromnym sukcesie pierwszej podkładki pod mysz i klawiaturę z serii Volcano, przyszedł czas na kolejną podkładkę, która, jak jej poprzedniczka, jest wykonana z pieczołowitością i zapewnia absolutny komfort grania.

MODECOM Volcano Elbrus to miękka podkładka pod mysz o wymiarach 400 x 437 wykonana z aksamitnego materiału, dzięki którym można wycisnąć z niej ostatnie poty. Jest też na tyle duża, że idealnie nadaje się do niskich DPI, jak na przykład 800. Zastosowanie naturalnego kauczuku na odwrocie zapewnia również doskonałą przyczepność produktu. Podkładka ma piękne czarne wykończenie.

Produkt pojawi się na półkach sklepowych jeszcze w lutym. Walory produktu mówią same za siebie.  Cena również.

  • Sugerowana cena brutto podkładki to 19,99 zł.

źrodło: modecom/agdrtv24.pl