agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
MODECOM przedstawia obudowy komputerowe nie z tej Ziemi

MODECOM przedstawia obudowy komputerowe nie z tej Ziemi

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Obudowy / 2017-02-15 14:02:00

Nowe obudowy wprowadzane aktualnie przez MODECOM zostały nazwane od księżyców Układu Słonecznego. Nie bez powodu. Owiane tajemnicą, zachwycają swoim szlachetnym pięknem. Jednak nie tylko wygląd jest mocną stroną tych nieziemskich obudów. Wyróżnia je również doskonale zaprojektowane wnętrze.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Ariel, Fobos i Deimos to stabilne konstrukcje dla różnych zastosowań. Każda z nich została zaprojektowana w taki sposób, aby montaż komponentów nie zabierał użytkownikowi dużo czasu i nie sprawiał mu trudności. Obudowy zmieszczą po dwa dyski SSD 2.5” oraz HDD 3.5”. Nawet przy maksymalnej liczbie komponentów, obudowy pozwalają utrzymać doskonałą organizację przestrzeni. Co więcej, każda z nich ma porty w łatwo dostępnych miejscach. Są to przede wszystkim: dwa porty USB 2.0, jeden port USB 3.0 oraz chromowane wejścia na słuchawki i mikrofon. Każda z nich wyposażona jest w fabrycznie zamontowany wentylator z możliwością rozbudowania systemu chłodzenia o cztery kolejne. Mają również filtry pod miejscem na zasilacz dla zapewnienia czystości wnętrza. Każda z nich jest także przystosowana do montażu wodnego systemu chłodzenia.

Obudowy nie są identyczne w swej konstrukcji i wyposażeniu. Każda z nich posiada wyróżniające ją cechy. Fobos, w odróżnieniu od Ariela, został dodatkowo wyposażony w czytnik kart SD/TF umieszczony z boku panelu przedniego. Deimos z kolei posiada siatkowany panel przedni z dodatkowym filtrem magnetycznym dla lepszej wymiany powietrza.

Nowe obudowy od MODECOM na pewno będą leżeć w orbicie zainteresowań każdego miłośnika komputera stacjonarnego, nie tylko dzięki swojemu designowi, ale i funkcjonalności.

Sugerowane ceny detaliczne obudów:

Ariel 129,99 zł

[[[zdjecie,21674,duze]]]

 

Fobos 119,99 zł

  [[[zdjecie,21676,duze]]]

Deimos 119,99 zł

[[[zdjecie,21675,duze]]]

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe