agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
MODECOM TRES - obudowa ATX z trzema portami USB

MODECOM TRES - obudowa ATX z trzema portami USB

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Obudowy / 2015-05-12 11:02:00

Firma MODECOM rozszerzyła swoją ofertę o kolejny model obudowy ATX TRES.  MODECOM TRES to najnowszy model wysokiej jakości obudowy komputerowej typu ATX. W tej standardowej konstrukcji typu MIDI TOWER można zastosować trzy rodzaje płyt głównych: ATX, micro ATX oraz ITX. Możliwości rozbudowania najnowszej konstrukcji jest wiele, producent zostawił m.in. miejsca aż na trzy wentylatory chłodzące: jednego z przodu (120mm), jednego z tyłu (120mm) oraz jednego z boku (120mm lub 140mm). Dodatkowo, na panelu frontowym znalazło się miejsce do zamontowania dwóch dysków optycznych 5.25” i jednego 3.5” dysku FDD. Natomiast , wewnątrz konstrukcji znajdują się zatoki na cztery dyski o rozmiarze 3.5” oraz dwa 2.5” napędy pamięci masowej typu SSD.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Jedną z kluczowych cech obudowy MODECOM TRES jest jej uniwersalna, elegancka i klasyczna konstrukcja, która pasuje zarówno do domu, jak i biura. Obudowa MODECOM TRES to produkt zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić jej użytkownikowi maksymalny komfort. Z tego powodu wszystkie porty i wejścia umieszczone są na frontowym panelu, czyli: 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0, wejście audio HD, 1 x wejście mikrofonowe. Komfort pracy z produktem podnosi także zastosowany beznarzędziowy system montażu napędów. Konstrukcja obudowy umożliwia ponadto instalacje długich kart graficznych (do 420mm). Producent wyposażył także obudowę TRES w otwór na linkę zabezpieczającą Kensington.

Prócz walorów praktycznych MODECOM TRES może pochwalić się również ciekawym wzornictwem, który podkreślają polakierowany w tym samym czarnym kolorze elementy konstrukcyjne, włączając w to jej wnętrze.

  • Sugerowana cena MODECOM TRES: 123 zł/brutto

źródło: modecom/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe