agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Monitor iiyama Silver Crow G-Master nagrodą w specjalnej akcji z okazji IEM

Monitor iiyama Silver Crow G-Master nagrodą w specjalnej akcji z okazji IEM

2017-03-03 12:26:37

Już dzisiaj w Katowicach rozpoczną się decydujące rozgrywki w cyklu turniejów Counter-Strike: Global Offensive. Na tegorocznej edycji Intel Extreme Master, jednego z największych wydarzeń e-sportowych w Europie, nie mogło zabraknąć firmy iiyama. Czołowy, japoński producent monitorów - w tym dedykowanej gamingowi high-endowej linii G-MASTER - pojawi się na stoiskach NTT, Komputronika oraz Morele.net/Gigabyte.

W ramach IEM iiyama organizuje konkurs dla odwiedzających imprezę, w którym zdobyć można gamingowy monitor Silver Crow G-MASTER GB2783QSU (27’’, 2560x1440, 1ms, FreeSync). Wystarczy zdobyć jedną z krążących po Spodku masek i wykazać się odrobiną kreatywności. Szczegóły, zasady uczestnictwa i regulamin konkursu: https://iiyama.com/konkurs-silver-crow

Warto też zaglądać na stoiska partnerów iiyama, którzy przygotowali liczne konkursy z nagrodami w postaci monitorów, firmowych e-sportowych bluz oraz innych atrakcyjnych gadżetów z logo iiyama. W konkursie cosplay na zwycięzcę czeka limitowana edycja monitora G-MASTER GB2488HSU (z czerwoną stopką).

źródło: iiyama/agdrtv24.pl