agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Moulinex: śniadanie mistrzów w trzech krokach

Moulinex: śniadanie mistrzów w trzech krokach

EKSPRESY DO KAWY / Ekspresy przelewowe / 2011-06-13 10:54:00

Zapach tostów o poranku, ulubiona kawa lub aromatyczna herbata, to nieodłączne elementy śniadania. W codziennym pośpiechu brakuje czasu na długotrwałe przyrządzanie posiłku dla całej rodziny. Szukamy rozwiązań, które skrócą czas przygotowań, abyśmy mieli kilka dodatkowych chwil dla siebie i najbliższych. Marka Moulinex, jako ekspert w dziedzinie sprzętu AGD, oferującego rozwiązania łatwe i funkcjonalne, wprowadza na rynek linię Subito: toster, ekspres przelewowy do kawy i czajnik. Urządzenia charakteryzuje funkcjonalność oraz nowoczesny, harmonijny design i metaliczny kolor obudowy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

[[[zdjecie,3219,prawa]]] Linia Subito to urządzenia, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Dzięki nim przygotujesz smaczne tosty, zrobisz ulubioną kawę albo aromatyczną herbatę. Oprócz funkcjonalności, linię Subito wyróżnia elegancki design, który nada charakteru Twojej kuchni. Ekspres przelewowy Subito pozwala przygotować 10 - 15 filiżanek kawy jednocześnie, dzięki czemu oszczędzamy czas i energię potrzebne na przyrządzenie kawy dla większej ilości osób. Widoczny wskaźnik poziomu wody gwarantuje, że wlejemy odpowiednią jej ilość potrzebną do zaparzenia ulubionej kawy. Urządzenie wyposażone jest w system zapobiegający kapaniu wody Anti - Drip oraz uchylany uchwyt filtra, co ułatwia przygotowanie kawy. Moc 1000 W gwarantuje szybkie przyrządzenie kawy dla całej rodziny. Ekspres wyróżnia się nowoczesnym, harmonijnym designem i metalicznym kolorem uchwytu filtra, którego obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Czajnik Subito wykonany jest z najwyższej jakości stali nierdzewnej z obudową w metalicznym, czerwonym kolorze. Eleganckie wykończenia podkreślają charakter urządzenia. Duża moc 2000 W, pozwala w krótkim czasie przygotować do 1, 5l wody. Czajnik wyposażony jest w podświetlany włącznik i wyłącznik oraz posiada widoczny wskaźnik poziomu wody, aby przygotować taką ilość, jaka jest nam potrzebna w danej chwili. Wyjmowany filtr antywapienny ułatwia czyszczenie urządzenia. Sprzęt posiada także wbudowaną ukrytą grzałkę, co ułatwia utrzymanie czystości urządzenia, gdyż podczas gotowania wody, osad nie pozostaje na grzałce.

[[[zdjecie,3220,prawa]]] Toster Subito to eleganckie urządzenie ze stali nierdzewnej w metalizowanym bordowym kolorze. Toster posiada 7 funkcji opiekania, dzięki czemu zawsze możemy przygotować ulubione pieczywo lekko lub mocno opieczone. Dzięki mocy 1000 W, przygotowywanie tostów przestało być czasochłonne. Teraz w krótkim czasie tosty są gotowe do jedzenia. Urządzenie posiada także niezwykle przydatne funkcje rozmrażania i podgrzewania. Dzięki funkcji rozmrażania w ciągu kilku chwil rozmrozimy np. bułki. Funkcja podgrzewania pozwala zachować ciepło, bez ponownego opiekania tostów. Toster wyposażony jest w tackę na okruchy, co gwarantuje łatwość czyszczenia urządzenia, natomiast funkcja „stop” umożliwia przerwanie opiekania w dowolnym momencie. Urządzenia z linii Subito są dostępne w sklepach AGD na terenie całego kraju w cenie:

  • ekspres przelewowy do kawy - 159, 99 PLN,
  • czajnik - 209,99 PLN,
  • toster - 159,99 PLN
agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe