agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Mysz z serii Volcano Gaming teraz w wersji PLUS

Mysz z serii Volcano Gaming teraz w wersji PLUS

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2018-03-20 10:50:00

MODECOM Volcano GMX4 zdobyło uznanie nie tylko za świetny sensor PixArt PMW 3330 czy przełączniki Omron o żywotności 20 milionów „klików”, ale także za rewelacyjny stosunek jakości do ceny, podświetlenie RGB, dedykowane oprogramowanie w języku polskim z funkcją nagrywania makr oraz zestaw dodatkowych ślizgaczy.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wersja Volcano GMX4 PLUS jest zmodyfikowaną konstrukcją najpopularniejszej i najlepszej myszy w ofercie MODECOM. Nowy model uzyskał gumowane wykończenie po bokach dla jeszcze lepszego korzystania z „gryzonia” podczas grania. W odróżnieniu do pierwowzoru najnowsza wersja myszy posiada zmodyfikowany lewy bok z bardziej ergonomicznym rozłożeniem przycisków bocznych. Pozwala to jej użytkownikowi uzyskać jeszcze lepsze wyniki w grach oraz oferuje większą wygodę i przyjemność korzystania z myszy w stosunku do swojego poprzednika.

Mysz MODECOM Volcano GMX4 PLUS wyposażona została w 7 programowalnych przycisków, funkcję nagrywania makr dzięki dedykowanemu oprogramowaniu w języku polskim, przewód w oplocie długości 1,8 metra, sensor PixArt PMW 3330 o rozdzielczości 7200 DPI, dodatkowe ślizgacze i podświetlenie LED RGB.

  • Sugerowana cena myszy MODECOM Volcano GMX4 PLUS to 99 zł brutto (SRP).

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe