Informacje o nagrodach przyznawanych dla producentów sprzętu AGD i RTV

Candy i Hoover w konkursie Dobry Wzór 2011

Candy i Hoover w konkursie Dobry Wzór 2011

2011-08-09 11:32:00

Linia lodówek Candy z nowej linii Krio oraz płyta gazowa Hoover HF 7 otrzymały rekomendację ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego do nagrody „Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Pod lupę ekspertów Instytutu Wzornictwa Przemysłowego trafiło prawie tysiąc produktów i usług dostępnych na polskim rynku. Spośród nich do udziału w konkursie „Dobry Wzór 2011” zakwalifikowano te, które wyróżniały się pod względem designu i funkcjonalności. Oceniano m.in.: nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe, ergonomię, walory użytkowe i funkcjonalne oraz estetykę.

czytaj więcej
Złoty Laur Klienta 2011 dla produktów ActiveJet

Złoty Laur Klienta 2011 dla produktów ActiveJet

2011-08-09 11:05:00

Kolejny raz materiały eksploatacyjne marki własnej ACTION S.A. wywalczyły najwyższe wyróżnienie, tym razem w kategorii zamiennych materiałów eksploatacyjnych do drukarek. Na produkty tej marki głosy w ogólnopolskim plebiscycie popularności produktów i usług oddało ponad połowę respondentów.

czytaj więcej
Hand bledner Nerro marki Zelmer w finale Dobry Wzór

Hand bledner Nerro marki Zelmer w finale Dobry Wzór

2011-08-05 08:17:00

Blender ręczny z linii Nerro marki Zelmer, został doceniony przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Decyzją jury trafił on do finału konkursu na najlepiej zaprojektowany produkt. Znalazł się w gronie kilkudziesięciu produktów polskich i zagranicznych najwyższej jakości z zakresu strefy domu, pracy, strefy publicznej i usług.

czytaj więcej
Produkty Franke rekomendowane przez Dobry Wzór

Produkty Franke rekomendowane przez Dobry Wzór

2011-08-05 08:02:00

Dwa urządzenia z oferty Franke, bateria kuchenna Polyedro oraz okap wyspowy Brick Sil-K, znalazły się w gronie produktów wyposażenia wnętrz zaproszonych do udziału w prestiżowym konkursie Dobry Wzór 2011, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

czytaj więcej
emporiaELEGANCE w finale konkursu Dobry Wzór

emporiaELEGANCE w finale konkursu Dobry Wzór

2011-08-04 11:50:00

Telefon emporiaELEGANCE został zakwalifikowany do finału ogólnopolskiego Konkursu Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. emporiaELEGANCE znalazła się w gronie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych produktów oraz usług najwyższej jakości, z których konsumenci korzystają w domu, pracy, czy w sferze publicznej.

czytaj więcej
LG Cinema 3D jest Full HD

LG Cinema 3D jest Full HD

2011-07-27 11:42:00

„Wyróżnienie nadane przez VDE potwierdza, że technologia LG CINEMA 3D gwarantuje najlepszą jakość trójwymiarowego obrazu, także w rozdzielczości FULL HD” ― powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny firmy LG Electronics Home Entertainment. „Cieszy nas to, że jakość, którą dostrzegają nasi konsumenci, została potwierdzona tak prestiżowym certyfikatem.”

czytaj więcej
Canon nagrodzony podczas BLI Summer „Pick” Awards

Canon nagrodzony podczas BLI Summer „Pick” Awards

2011-07-25 15:26:00

Firma Canon została trzykrotnie nagrodzona za Wybitne Osiągnięcia („Outstanding Achievement”) podczas konkursu Summer 2011 „Pick” Awards organizowanego przez niezależną firmę badawczą Buyers Laboratory Inc. (BLI). Canon odebrał również nagrodę za Wybitną Efektywność Energetyczną („Outstanding Energy Achievement”).

czytaj więcej
Nagroda TIPA dla monitorów LG

Nagroda TIPA dla monitorów LG

2011-07-23 10:22:00

Dwa monitory LG Electronics z serii SUPER LED™ IPS (In-plane Switching) zdobyły nagrodę w kategorii „Best Entry Level Photo Monitor (Najlepszy monitor fotograficzny klasy podstawowej)” podczas tegorocznej ceremonii wręczenia nagród stowarzyszenia Technical Image Press Association (TIPA) w Stambule.

czytaj więcej
ASUS ulubioną marką sprzętu komputerowego wśród studentów

ASUS ulubioną marką sprzętu komputerowego wśród studentów

2011-07-22 15:12:00

W tegorocznym plebiscycie Studenckie Produkty Roku 2011, organizowanym przez magazyn ?dlaczego, firma ASUS zwyciężyła w kategorii Ulubiona marka sprzętu komputerowego. Zwycięzców w 25 kategoriach konkursu wybrali studenci z całej Polski w bezpośrednim głosowaniu.

czytaj więcej
HTC

Firma HTC nagrodzona za wzornictwo przemysłowe

2011-07-18 15:20:23

HTC Corporation zostało uhonorowana przez trzy niezależne, międzynarodowe organizacje za najwyższe osiągnięcia w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Nagrody odzwierciedlają zaangażowanie firmy w pozytywne oddziaływanie na jakość życia konsumentów. Filozofia projektowania telefonów komórkowych HTC, uwzględniająca indywidualne potrzeby klientów, znajduje odzwierciedlenie w poszczególnych liniach produktowych. Dowodem uznania pracy HTC są przyznane jej ostatnio nagrody IDEA, a także wcześniejsze tegoroczne wyróżnienia red dot oraz IDA.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P