Informacje o nagrodach przyznawanych dla producentów sprzętu AGD i RTV

Laur Konsumenta dla produktów marki Zelmer w kategorii małego AGD

Laur Konsumenta dla produktów marki Zelmer w kategorii małego AGD

2011-07-18 09:52:00

Laur Konsumenta to jeden z najważniejszych konkursów konsumenckich w Polsce. Nieprzerwanie, już od kilku lat konkurs powala wyłonić firmy, ich produkty i usługi, które cieszą się największą popularnością, a przede wszystkim zaufaniem konsumentów. W 2010 roku odkurzacze marki Zelmer otrzymały wyróżnienie w postaci godła - Srebrny Laur Konsumentów. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku firma Zelmer ponownie dołączyła do grona wyróżnionych. Została uhonorowana przez Klientów prestiżowym wyróżnieniem Złoty Laur Konsumenta 2011 w kategorii odkurzacze oraz garnki i patelnie, a także Brązowy Laur Konsumenta w kategorii żelazek.

czytaj więcej
Trzy polskie zespoły na podium Imagine Cup 2011

Trzy polskie zespoły na podium Imagine Cup 2011

2011-07-16 10:35:00

Polacy znaleźli się w ścisłej czołówce aż w 3 konkurencjach Imagine Cup 2011, co w klasyfikacji medalowej pozycjonuje Polskę na jednym z pierwszych miejsc na świecie. I miejsce dla Cellardoor w kategorii Game Design - Web, II miejsce dla Błażeja Matuszyka w IT Challenge i III miejsce dla teamu DemosceneSpirit startującego w konkurencji Interoperability. Wczoraj w nowojorskim David H. Koch Theater w Lincoln Center, podczas uroczystości ogłoszenia zwycięzców największego konkursu technologicznego na świecie, polscy studenci aż trzy razy usłyszeli gromkie brawa. Wszystkie trzy drużyny pochodzą z Poznania.

czytaj więcej
Nagroda dla projektu - Zielone Biuro

Nagroda dla projektu - Zielone Biuro

2011-07-13 13:37:00

Projekt „Zielone Biuro” realizowany przez pracowników krakowskiego Centrum Usług Finansowo- Księgowych Electrolux otrzymał wyróżnienie w konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w kategorii „Kreatywny Pracownik”.

czytaj więcej
HP

Firma Aastra: uhonorowana nagrodą w programie partnerskim HP AllianceONE

2011-07-06 12:25:18

Firma Aastra została uhonorowana nagrodą w programie partnerskim HP AllianceONE. Przyznawane najlepszym partnerom w kategorii technologii sieciowych wyróżnienie jest wyrazem uznania dla rozwiązań firmy Aastra - telefonii IP i aplikacji Unified Communications (UC), które są w pełni zintegrowane z infrastrukturą sieciową HP.

czytaj więcej
Ricoh

Ricoh: Program Optymalizacji Zrównoważonego Rozwoju zdobył...

2011-07-01 15:45:00

...pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie dobrych praktyk. Ricoh otrzymał główną nagrodę w konkursie “Dobrych Praktyk Zrównoważonego Rozwoju EFQM” za zorientowany na klienta Program Optymalizacji Zrównoważonego Rozwoju (Sustainability Optimisation Programme). Program jest usługą doradczą, która pomaga firmom zmniejszać emisję dwutlenku węgla w procesie zarządzania dokumentami. Ricoh miał najwięcej głosów online zarówno od publiczności, jak i jury EFQM składającego się z ekspertów z branży. Zwycięstwo zostało ogłoszone podczas konferencji Learning Edge w Brukseli.

czytaj więcej
Wyróżnienie dla kamery marki Praktica

Wyróżnienie dla kamery marki Praktica

2011-06-30 07:52:00

W niemieckim serwisie videoaktiv.de 2/2011, PRAKTICA DVC 10.4 HDMI została zwycięzcą z pośród 10 testowanych kamer video i jednocześnie otrzymała wyróżnienie, które wprost można przetłumaczyć jako "warto kupić". Szczególne uznanie kamera zyskała za jakość obrazu HD, duży zakres zoom i największy szeroki kąt. Doceniona także została długa praca na akumulatorze.

czytaj więcej
Polycom z tytułem Microsoft Innovation Partner of the Year 2011

Polycom z tytułem Microsoft Innovation Partner of the Year 2011

2011-06-30 07:49:00

Firma Polycom została uhonorowana przez firmę Microsoft tytułem Unified Communications Innovation Partner of the Year za rok 2011, która to nagroda została przyznana za wiodący wkład firmy w dostarczanie innowacji tworzących ważne, profesjonalne rozwiązania oferowane klientom w zakresie UC oraz współpracy audiowizualnej. Polycom została wyróżniona za doskonałość innowacji i wdrożeń jej rozwiązań klienckich w oparciu o technologię Microsoft. Polycom zostanie oficjalnie uhonorowana podczas oficjalnego spotkania dla przedstawicieli nagrodzonych firm (WPC 2011 Award Winners Executive Luncheon) na dorocznej konferencji Worldwide Partner Conference (WPC) organizowanej przez Microsoft w przyszłym miesiącu.

czytaj więcej
PLUS X Award 2011 - potrójna nagroda dla marki Becker

PLUS X Award 2011 - potrójna nagroda dla marki Becker

2011-06-29 07:56:00

Po raz kolejny urządzenie nawigacyjne marki Becker otrzymało prestiżową nagrodę Plus X Award. W tegorocznej edycji konkursu Becker Professional 43 Control zostało wyróżnione w trzech kategoriach: wysokiej jakości, wzornictwa i walorów użytkowych.

czytaj więcej
Amica PREMIUM BRAND

Amica PREMIUM BRAND

2011-06-22 08:19:00

15 czerwca 2011 podczas VI edycji projektu PremiumBrand marka Amica została uhonorowana tytułem Marki Wysokiej Reputacji. To wyróżnienie jest wynikiem jedynego na polskim rynku projektu, który już od 5 lat bada reputację marek wśród konsumentów i firm w otoczeniu biznesowym.

czytaj więcej
Toshiba

Toshiba marką godną zaufania

2011-06-22 08:14:00

Firma Toshiba już po raz piąty została uznana Marką Godną Zaufania w międzynarodowym badaniu European Trusted Brands, w Kategorii "Komputer osobisty". Jest to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich przeprowadzanych w Europie. W tegorocznej, jedenastej edycji, nagrody przyznano w 33 kategoriach.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P