Informacje o nagrodach przyznawanych dla producentów sprzętu AGD i RTV

HP

Firma Aastra: uhonorowana nagrodą w programie partnerskim HP AllianceONE

2011-07-06 12:25:18

Firma Aastra została uhonorowana nagrodą w programie partnerskim HP AllianceONE. Przyznawane najlepszym partnerom w kategorii technologii sieciowych wyróżnienie jest wyrazem uznania dla rozwiązań firmy Aastra - telefonii IP i aplikacji Unified Communications (UC), które są w pełni zintegrowane z infrastrukturą sieciową HP.

czytaj więcej
Ricoh

Ricoh: Program Optymalizacji Zrównoważonego Rozwoju zdobył...

2011-07-01 15:45:00

...pierwsze miejsce w prestiżowym konkursie dobrych praktyk. Ricoh otrzymał główną nagrodę w konkursie “Dobrych Praktyk Zrównoważonego Rozwoju EFQM” za zorientowany na klienta Program Optymalizacji Zrównoważonego Rozwoju (Sustainability Optimisation Programme). Program jest usługą doradczą, która pomaga firmom zmniejszać emisję dwutlenku węgla w procesie zarządzania dokumentami. Ricoh miał najwięcej głosów online zarówno od publiczności, jak i jury EFQM składającego się z ekspertów z branży. Zwycięstwo zostało ogłoszone podczas konferencji Learning Edge w Brukseli.

czytaj więcej
Wyróżnienie dla kamery marki Praktica

Wyróżnienie dla kamery marki Praktica

2011-06-30 07:52:00

W niemieckim serwisie videoaktiv.de 2/2011, PRAKTICA DVC 10.4 HDMI została zwycięzcą z pośród 10 testowanych kamer video i jednocześnie otrzymała wyróżnienie, które wprost można przetłumaczyć jako "warto kupić". Szczególne uznanie kamera zyskała za jakość obrazu HD, duży zakres zoom i największy szeroki kąt. Doceniona także została długa praca na akumulatorze.

czytaj więcej
Polycom z tytułem Microsoft Innovation Partner of the Year 2011

Polycom z tytułem Microsoft Innovation Partner of the Year 2011

2011-06-30 07:49:00

Firma Polycom została uhonorowana przez firmę Microsoft tytułem Unified Communications Innovation Partner of the Year za rok 2011, która to nagroda została przyznana za wiodący wkład firmy w dostarczanie innowacji tworzących ważne, profesjonalne rozwiązania oferowane klientom w zakresie UC oraz współpracy audiowizualnej. Polycom została wyróżniona za doskonałość innowacji i wdrożeń jej rozwiązań klienckich w oparciu o technologię Microsoft. Polycom zostanie oficjalnie uhonorowana podczas oficjalnego spotkania dla przedstawicieli nagrodzonych firm (WPC 2011 Award Winners Executive Luncheon) na dorocznej konferencji Worldwide Partner Conference (WPC) organizowanej przez Microsoft w przyszłym miesiącu.

czytaj więcej
PLUS X Award 2011 - potrójna nagroda dla marki Becker

PLUS X Award 2011 - potrójna nagroda dla marki Becker

2011-06-29 07:56:00

Po raz kolejny urządzenie nawigacyjne marki Becker otrzymało prestiżową nagrodę Plus X Award. W tegorocznej edycji konkursu Becker Professional 43 Control zostało wyróżnione w trzech kategoriach: wysokiej jakości, wzornictwa i walorów użytkowych.

czytaj więcej
Amica PREMIUM BRAND

Amica PREMIUM BRAND

2011-06-22 08:19:00

15 czerwca 2011 podczas VI edycji projektu PremiumBrand marka Amica została uhonorowana tytułem Marki Wysokiej Reputacji. To wyróżnienie jest wynikiem jedynego na polskim rynku projektu, który już od 5 lat bada reputację marek wśród konsumentów i firm w otoczeniu biznesowym.

czytaj więcej
Toshiba

Toshiba marką godną zaufania

2011-06-22 08:14:00

Firma Toshiba już po raz piąty została uznana Marką Godną Zaufania w międzynarodowym badaniu European Trusted Brands, w Kategorii "Komputer osobisty". Jest to jedno z największych i najszerzej zakrojonych badań konsumenckich przeprowadzanych w Europie. W tegorocznej, jedenastej edycji, nagrody przyznano w 33 kategoriach.

czytaj więcej
Projekt - Windows 7 spełnia 7 życzeń - wyróżniony!

Projekt - Windows 7 spełnia 7 życzeń - wyróżniony!

2011-06-11 09:26:00

Firma Microsoft i Fundacja „Mam Marzenie” otrzymały wyróżnienie w konkursie Kampania Społeczna Roku 2010 w kategorii Marketing Zaangażowany Społecznie (CRM). Zgłoszona do konkursu inicjatywa, która miała na celu wsparcie dzieci - podopiecznych fundacji - została uznana za najlepszą w tej kategorii. Konkurs - Kampania Społeczna Roku 2010 Kampania Społeczna Roku to prestiżowy konkurs organizowany przez Fundację Komunikacji Społecznej i portal www.kampaniespoleczne.pl, w którym przyznawane są nagrody i wyróżnienia za najbardziej skuteczne oraz interesujące kampanie.

czytaj więcej
Genius nagrodzony na Computex 2011

Genius nagrodzony na Computex 2011

2011-06-10 08:33:00

Międzynarodowe targi Computex 2011 w Taipei dobiegły końca. Genius zaprezentował swoje nowe i innowacyjne produkty, z których dwa, Ring Mouse i Pen Mouse, otrzymały wyróżnienie. Szczególnym zainteresowaniem na stoisku Geniusa cieszyła się bezprzewodowa myszka w kształcie pierścienia. Ring Mouse to alternatywa dla tradycyjnych gryzoni, w której sterowanie kursorem odbywa się za pomocą kciuka. Nowość Geniusa dzięki niestandardowej konstrukcji otrzymała nagrodę Product Design Award 2011.

czytaj więcej
Glass Touch w konkursie Dobry Wzór

Glass Touch w konkursie Dobry Wzór

2011-06-06 11:02:00

W wyniku monitoringu polskiego rynku, jaki w 2010 roku prowadził Instytut Wzornictwa Przemysłowego, linia urządzeń kuchennych Glass Touch marki Russell Hobbs została doceniona nominacją w Konkursie Dobry Wzór 2011 na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku. Jak co roku, eksperci IWP ocenili blisko 1000 produktów i usług. Ocenie podlegały rozwiązania wzornicze zapewniające wysoką jakość projektową, które obejmują: nowe rozwiązania technologiczne i materiałowe, wymogi ergonomiczne, walory użytkowe i funkcjonalne oraz estetykę.

czytaj więcej

Szukaj w serwisie:

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymyać nowości z rynku lub informacje o promocjach

sony samsung philips canon asus gigabyte siemens
AGD :: RTV :: KOMPUTERY :: FOTO :: WIADOMOŚCI :: WYDARZENIA :: WYWIADY :: NAGRODY :: EKOLOGIA :: PROMOCJE :: PRODUCENCI :: TESTY :: SKLEPY :: RSS :: KONTAKT
Copyright © agdrtv24.pl 2017, Wszelkie prawa zastrzeżone, wykonanie: skyagency.pl RSS
Gazetki_promocyjne
S K L E P jQuery.ajax({type:'POST',dataType:'html',success:function(data, textStatus){jQuery('#div_update').html(data);},url:'/home/page'})