agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Najnowsza chłodziarko-zamrażarka do zabudowy marki Liebherr

Najnowsza chłodziarko-zamrażarka do zabudowy marki Liebherr

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2017-08-24 07:18:00

Tegoroczna jesień obfitować będzie w nowości produktowe marki Liebherr. Jedną z nich jest najnowszy model chłodziarko-zamrażarki do zabudowy - ICUNS 3324 z linii Comfort. Marka Liebherr, jako specjalista w dziedzinie chłodnictwa, konsekwentnie rozwija i wdraża nowe, innowacyjne rozwiązania. Sprawia, że wykonywanie domowych obowiązków staje się przyjemne, a przede wszystkim ułatwia codzienne życie użytkowników.

W dążeniu do najwyższej jakości nie ma miejsca na kompromisy. Linia Comfort czerpie z wysokiej klasy jakości i technologii użytych w linii Premium. Dlatego też zwraca szczególną uwagę na połączenie wydajności energetycznej oraz przydatnych, innowacyjnych funkcji. Dzięki najwyższej klasy komponentom wraz ze starannym wykonaniem oraz precyzyjnym sterowaniem elektronicznym, chłodziarko-zamrażarki do zabudowy Liebherr są wydajne i niezawodne.

Połączenie najlepszych i najbardziej optymalnych rozwiązań, dostarcza wielu przyjemnych chwil z użytkowania urządzenia. Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy ICUNS 3324 z linii Comfort stworzona z myślą o rodzinach z dziećmi, została wyposażona w wiele innowacyjnych technologii. Specjalna szuflada BioCool w komorze chłodziarki z regulacją poziomu wilgotności gwarantuje apetyczny wygląd oraz zachowanie wartościowych składników owoców i warzyw na dłużej. Niezależny obieg chłodniczy w chłodziarce i zamrażarce z możliwością odrębnego ustawienia temperatury, zapewnia system DuoCooling. Doskonały PowerCooling szybko wychwytuje nieprzyjemne zapachy, aby zagwarantować optymalną jakość powietrza wewnątrz chłodziarki. Technologia NoFrost sprawia, że problem rozmrażania tak naprawdę nie istnieje! W zamrażarce nie tworzy się zbędny lód, a produkty spożywcze nie ulegają oszronieniu. Optymalna klasa energetyczna A++ daje realne oszczędności i jest potwierdzeniem dbałości marki Liebherr o środowisko naturalne.

Dzięki udoskonalonym technologiom żywność zachowuje aromat, bogactwo witamin i wspaniały smak. Bez względu na to, czy chłodzisz, czy mrozisz, równowaga pomiędzy stałą temperaturą, a odpowiednim poziomem wilgotności jest kluczowym czynnikiem decydującym o świeżości i bezpiecznym przechowywaniu żywności.

  • ICUNS 3324 Comfort cena cennikowa brutto: 2 999 pln

źródło: liebherr/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe