agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebook
Naprawa i serwis AGD. Usługi godne polecenia

Naprawa i serwis AGD. Usługi godne polecenia

2018-02-06 19:18:00

Sprzęty AGD takie jak pralki, lodówki, zmywarki lub kuchenki rzadko psują się przed upływem terminu gwarancji, ale za to tuż po nim zwiększa się prawdopodobieństwo, że spłatają psikusa. Awarie są wywoływane różnymi przyczynami i przy odrobinie zaangażowania drobne problemy można rozwiązać samodzielnie, ale poważniejszymi dysfunkcjami urządzeń powinni zająć się fachowcy. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Co mogą zaoferować specjaliści?

Specjaliści dysponują wiedzą, umiejętnościami i sprzętem, bez których naprawa wielu awarii nie byłaby możliwa. Doskonale znają budowę urządzeń gospodarstwa domowego i są przeszkoleni pod względem bezpieczeństwa i higieny pracy. Próby naprawy niektórych elementów dla przeciętnej osoby mogłyby się skończyć utratą zdrowia lub nawet życia, dlatego usuwanie wszelkich usterek sprzętu AGD najlepiej powierzać zawodowcom. Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę bez względu na rodzaj posiadanego sprzętu, ponieważ fachowcy potrafią i mają uprawnienia do serwisowania oraz napraw urządzeń większości marek dostępnych na rynku. Zgłoś się po pomoc, jeżeli wystąpił problem z pralką automatyczną - nie ma znaczenia, czy jest ładowana od przodu czy od góry. Fachowcy służą pomocą w przypadku zmywarek i kuchenek wolnostojący oraz do zabudowy. Potrafią usunąć awarie w piekarnikach elektrycznych i, wciąż stosowanych, wersjach gazowych. Gdy lodówka lub zamrażarka nie spełnia swojej funkcji, również warto zgłosić się do nich po pom

Gdzie szukać sprawdzonych fachowców?

Specjalistów z różnych dziedzin jest naprawdę dużo, ale to nie znaczy, że każdy potrafi wykonywać swoją pracę na najwyższym poziomie. Dotyczy to również fachowców zajmujących się serwisem i naprawą urządzeń AGD. Z tego względu najlepszą opcją wydaje się korzystanie z usług osób, które są polecane przez znajomych. Jeżeli specjaliści wykonywali u nich jakąś pracę, jesteśmy w stanie ocenić, czy ich działania spełniają nasze oczekiwania. Co jednak, gdy nie mamy dostępu do fachowców z polecenia? Można szukać ogłoszeń w lokalnych gazetach, ale wówczas trudno o potwierdzenie profesjonalizmu ekspertów. Na szczęście Internet oferuje wiele interesujących opcji - fachowcy mają możliwość dotarcia do szerokiego grona klientów, a ci z kolei zyskują dostęp do specjalistów, których kompetencje zostały sprawdzone dzięki takim serwisom jak RestartAGD.pl. Dzięki działaniu jednej strony klienci z różnych stron Polski mogą zostać skutecznie obsłużeni niezależnie od rodzaju sprzętu użytku domowego, jaki się popsuł. Serwis skupia techników, którzy są w stanie udokumentować swoje kwalifikacje i doświadczenie. Jeżeli niedługo po naprawie, pojawi się ta sama usterka, klient na pewno nie zostanie sam z problemem i nie będzie musiał ponownie płacić za usługę.

Pełen profesjonalizm i gwarancja na realizowane naprawy

Przy doborze pracowników obsługujących klientów serwisu same umiejętności się nie liczą. Tutaj nie ma miejsca dla przypadkowych złotych rączek, lecz wyłącznie dla osób z udokumentowanym przebiegiem pracy. Wieloletnie doświadczenie fachowców sprawia, że usługi są wykonywane w rzetelny sposób, zgodnie z obowiązującymi standardami. Zachowane są wszelkie normy bezpieczeństwa, a do naprawy wykorzystuje się oryginalne części zamienne lub zamienniki znanych i sprawdzonych producentów w zależności od decyzji klienta. W przypadku naprawy jedną z najważniejszych rzeczy jest gwarancja. Jeżeli wezwany fachowiec nie zapewnia jej, bezpiecznym i rekomendowanym rozwiązaniem będzie rezygnacja z jego usług. Specjaliści współpracujący z wymienionym wyżej serwisem zapewniają roczny okres gwarancyjny na zrealizowane naprawy i jest to norma, której klient powinien oczekiwać.

Przejrzyste zasady współpracy

Serwisy skupiające fachowców działają na prostych zasadach. Zamówienie na usługi składa się online lub telefonicznie, wybierając numer podany na stronie. Dane kontaktowe są przekazywane serwisantowi, który już bezpośrednio umawia się na wizytę u klienta. Klient nie ponosi dodatkowych kosztów związanych z dojazdem fachowca i diagnozą awarii, która jest usuwana na miejscu. Technik przedstawia wycenę i wtedy w gestii klienta pozostaje decyzja, czy naprawa będzie realizowana czy nie. Jest to najbardziej komfortowy sposób korzystania z napraw sprzętu AGD.

źródło: restartagd.pl/agdrtv24.pl