agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Navitel Navigator na 60 dni za darmo!

Navitel Navigator na 60 dni za darmo!

2015-12-02 11:40:54

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych, oferuje aż 60-dniowy, darmowy okres próbny działania aplikacji Navitel Navigator w pełnej funkcjonalności. W pierwszej kolejności promocją objęte zostały tablety marki Kiano.

- 60 dni to wystarczająco dużo czasu, aby świadomy swoich potrzeb użytkownik zapoznał się z funkcjami aplikacji nawigacyjnej i podjął decyzję o ewentualnym przedłużeniu licencji na zasadach komercyjnych. W czasie trwania bezpłatnego okresu próbnego klienci mogą korzystać ze wszystkich możliwości programu nawigacyjnego i cieszyć się jego precyzyjnym, sprawnym działaniem. Wystarczy zakupić nowe urządzenie marki Kiano z linii SlimTab 3GR i aktywować aplikację. Siedmiocalowy tablet z funkcją nawigowania to dobry wybór w kontekście gwiazdkowego prezentu  - ocenia Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL Poland.

Navitel Navigator działa w trybie online oraz offline. Poza wytyczaniem trasy i innymi funkcjami nawigacyjnymi użytkownik ma dostęp do serwisu pogodowego, oferty portalu Booking.com z możliwością dokonania rezerwacji wprost z menu aplikacji, a także bazy fotoradarów stacjonarnych i pomiarowych odcinków prędkości. Głosem nawigacji jest wokal Zbigniewa Urbańskiego, znanego prezentera telewizyjnego i fana mobilnych technologii.

źródło: navitel/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe