agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
NAVITEL wchodzi w segment tabletów

NAVITEL wchodzi w segment tabletów

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2016-11-03 13:19:04

NAVITEL Poland, filia wiodącego dostawcy map i samochodowych rozwiązań nawigacyjnych w 2016 roku sukcesywnie wprowadza do swojego portfolio nowe gamy produktowe. Po samochodowych i motocyklowym urządzeniach PND oraz serii wideo rejestratorów, przyszedł czas na tablety, których przewagą będzie preinstalowana pełna mapa Polski i Europy, dzięki czemu klient otrzyma de facto siedmiocalową nawigację i urządzenie multimedialne w jednym.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Zawsze podkreślałem, że NAVITEL to nie tylko marka innowacyjna, ale i wizjonerska. Podczas gdy większość producentów wycofuje się rakiem z segmentu tabletów, po tym jak przestał być żyłą złota, my śmiało na niego wkraczamy. Mamy swój pomysł na połączenie funkcji multimedialnych, jakie daje tablet na Androidzie z funkcjonalnością nawigacji, którą osiągamy przy pomocy dużego, siedmiocalowego ekranu i autorskiego oprogramowania nawigacyjnego Navitel Navigator. Oprócz ogromnej liczby zastosowań takiego urządzenia, które może śmiało określić jako All-in-one miłym zaskoczeniem dla klienta będzie też przystępna cena na półce - podkreśla Tobiasz Jankowski, CEO NAVITEL EUROPE.

Pierwszy tablet z logo NAVITEL pojawi się w Q1 2017. Firma nie ujawnia pełnej specyfikacji, ale wiadomo że będzie on pracował pod kontrolą systemu Android 5.1 i dysponował siedmiocalowym wyświetlaczem. Na pokładzie urządzenia nie zabraknie nowoczesnych modułów komunikacyjnych oraz oczywiście pakietu dożywotnio aktualizowanych map Polski i Europy. W zestawie znajdziemy dedykowany uchwyt do przymocowania na szybie samochodu oraz ładowarkę sieciową i samochodową.

źródło: navitel/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe