agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Niezbędnik każdego kierowcy - nawigacja NAVITEL MS700

Niezbędnik każdego kierowcy - nawigacja NAVITEL MS700

GPS / 2017-01-11 12:39:58

Dziś do sprzedaży trafia nowa nawigacja z 7-calowym wyświetlaczem NAVITEL MS700. Urządzenie z nowoczesnym procesorem ARM 800 MHz CORTEX A7 ułatwia szybsze wyznaczanie drogi do obranego celu. Dodatkowymi atutami są, m.in. asystent pasa ruchu, automatyczny tryb dzienny i nocny, automatyczne obracanie widoku. Ponadto użytkownik otrzymuje również dożywotnią aktualizację map 45 krajów Europy, licencję na smartfon z mapą Europy na 12 miesięcy, a także dodatkowe etui na urządzenie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nawigacja MS700 posiada wbudowana pamięć 256 RAM, która pozwala na niezakłóconą i stabilną pracę. Zawiera pamięć Flash ROM 8GB oraz slot dla kart micro SD/SDHC - z 24-miesięczną gwarancją. Dzięki FM Transmitter wraz z Audio Player można pozwolić sobie na słuchanie muzyki w bardzo wysokiej jakości. Menu i komunikaty głosowe dostępne są w ponad 30 językach.

 - Nawigacji MS700 ułatwia kierowcom podróżowanie aż po 45 krajach Europy. Warto zauważyć, że jako jedyni dajemy możliwość bezpłatnej aktualizacji map do 4 razy w roku. Dzięki temu użytkownik dotrze do celu bez przykrych niespodzianek. Kolejnym atutem nawigacji jest automatyczne dostosowanie widoku mapy do ustawienia urządzenia w pionie lub poziomie - mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Poland.

Asystent pasa ruchu pozwala na uzyskiwanie wyraźnych informacji dotyczących pasa ruchu, który należy zająć na skrzyżowaniu. Na pasku trasy w widocznym miejscu pokazane są ważne dane o ruchu drogowym. Dzięki dodatkowej usłudze nawigacja dostarcza informacji o fotoradarach. Automatyczny tryb dzienny i nocny pozwala na korzystanie z nawigacji o każdej porze.  Użytkownik może też spersonalizować swój interfejs. Urządzenie zawiera rozszerzoną baza punktów POI - stacji benzynowych, sklepów, aptek, kawiarni itp. Dodatkowo, dzięki usłudze "moje miejsca", wyświetla obiekty oznaczone jako ulubione.

Urządzenie wykonane jest z solidnego tworzywa, odpornego na zarysowania. Załączone w zestawie etui pozwoli ochronić sprzęt.

źródło: navitel/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe